Kapsamlı Sayı Mücadelesi rehberi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

22 Cevaplar

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bu sayı mücadelesi tekrar gelir mi acaba?Çok zevkli bi mücadeleydi özellikle tam binici bizim geçecekken iskeletin önce karşıya geçmesi 🙂 🙂

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Savunmada güçlü oluyorlar kasırgayla beraber ama kullanması aşırı zor gerçekten ben de tavsiye etmem.İşe de yaramıyor (:

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Zor olanı kullanmayı başarırsan çok avantajlı oluyorsun ama dediğin gibi her zaman mümkün olmuyor.

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  Cellat atıcı kasırga goblin fıçısı şövalye tomruk goblin çetesi domuz binicisi. Döngü biraz problem olabilir ama yemleme yaparken bu önemli olmuyor.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Döngü değil ama yüksek canlı kartlar problem olabilir. Cellat ve Atıcı benzer kartlar neden ikisini bir arada kullanmayı düşündün bilmiyorum. Klasik mücadelelerde kullanılır bu deste ama turnuvalarda çok verimli olacağını düşünmüyorum.

 4. Muhammed Ulukan dedi ki:

  En iyi kartlar kısmında gece cadisini unutmuşsunuz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Sayı Mücadelesi kapsamında Gece Cadısı kartının çok iyi bir kart olduğunu düşünmüyorum. Bu nedenle eklemedim.

 5. Mert dedi ki:

  Yeni site tasarımı süper olmuş. Bide deste önerim var.

  PEKKA
  Cadı
  Silahşör
  Mini Pekka (savunma icin)
  Valkür
  Ok
  Alev Topu
  Top
  Kullanımı basit. Düşük arenadakiler bu deste ile kolayca yükselebilirler.

  • Mert dedi ki:

   Kullanımı:
   Cadı’yı arkadan bırakın. Rakip Cadı’yı durdurmak için hamleler düşünecek. Nehire geldiği zaman P.E.K.K.A’yı atın. Rakibiniz “ßimdi yedim seni Cadı” derken, P.E.K.K.A’yı görünce “Bu nereden çıktı?” diyecek 🙂 Sonuç: Ortada yıkılmış bir kule, P.E.K.K.A’yı durdurayım derken tüm iksirini harcayıp kendini harap etmiş bir rakip.
   Diğer kartlar da savunma icin yeterli.

   • mehmet dedi ki:

    Cadıya roket attığında pekka sende pekkayı bırakırsan zor duruma düşersin valkur atsan bile minyon sürüsü ile işlerini bitirir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Site tasarımıyla ilgili tüm önerilere açığım. Elimden geldiğince düzenlemeye çalışıyorum. Desteye gelince döngü açısından sıkıntısı olan bir deste yani kombinasyon yapmak kolay olmayabilir. Tabi bunda destenin kullanım bedelinin aşırı yüksek olması etkili. İksir Toplayıcı olmadığı için bu tür bir durum söz konusu. Oyuna yeni yeni alışmaya başlamış olanlara bu desteyi önermem.

   • Mert dedi ki:

    Yeni başlayanlar derken, eski hesabını bırakıp yeni hesap açanlar anlamında dedim. Bu desteyi 1.Arenadaki.birisine verseniz ilk öncr PEKKAyı önden atar. Ha bu arada, desteyi biraz değiştirdim,
    Valkür yerine M. Goblin
    Ok yerine Goblin
    Her savaşta galibiyet al8yorum hatta 8. Seviye 3 efsanevili rakibi bile bu deste ile yendim. (5.arenada, 8.seviye ve 3 efsanevisi var, gerćekten şanslı)

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Oyuna yeni başlayanlar demedim yeni yeni alışanlar dedim. Kart seviyelerini yüksek tutmayı başardığın müddetçe bir şekilde üst arenalara çıkmak mümkün oluyor. Henüz yeni yeni farklı desteler deneyenler için iyi bir deste olmadığını söylemek istedim.

 6. İsmini Vermek İstemiyen Kullanıcı dedi ki:

  Ben 3200 Kupalardayım.Kart Levellerim Düşük Ama Oyun Kabiliyetim iyi gibi. Kart Levellerini Nasıl Geliştirebilirim ? Oyuna Hiç Para Yatırmadım.Sandık Açmaktan Başka Yöntemler Felan Varmı?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aktif bağış yapılan bir klana girmek, günlük görevleri yapmak, etkinliklere katılmak ve taş biriktirdikçe turnuva mücadeleleri gerçekleştirmek. Bunun dışında başka yöntem yok maalesef.

 7. Mert dedi ki:

  İnşallah aynö 2v2 de olduğu gibi tekrar gelir çünkü geçici olacakmış. Rehber de çok iyi olmuş fakat tank birliği atmak da iyi bir fikir olabilir. Yavaş giderler ama kolay ölmezler. Rakip bütün kartlarınnı onu durdurmak ocim harcayacaktır. Ve bu yanlış hamleden faydalanıp diğer tarafa hızlı kartları bırakırsanız kazanabilirsiniz. Ben hep bu takriği kullandım.ve kazandım 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bana denk gelmedi böylesi nedense. Ben neler gördüm neler. İnatla kendi eline Golem, Lav Tazısı ve Dev alıp galibiyet almaya çalışanlar var. Zaten bir tanesini kullanmak demek diğerlerini kullanamamak anlamına geliyor ama oyuncular bunu henüz fark edemediler.

 8. MerTheGamerTR dedi ki:

  Abi bir de binici dondurman varsa kolay oluyor mac 😀

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Domuz Binicisi bu oyun moduna fazla bana göre…

   • SKG dedi ki:

    Bencede.Suru Kartlari Ve Cehennemnelirin Olmadigi Bir Yerde Pekka Gibi Olumcul Bir Kart.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Ondan değil aslında. Doğrudan binayı hedef alan kart olduğundan ve çok hızlı hareket ettiğinden durdurmak kolay olmuyor. Normal oyun modunda kule falan var ama bunda açık alan. Dümdüz koşarak oyun kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir