Havan desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Havan desteleri mi arıyorsun? Eylül ayında kullanılan kuşatma saldırısının yapıldığı en iyi Havan desteleri ile tanışmaya ne dersin?

Havan düşük kullanım bedelli bir kuşatma binasıdır. Aşağıda en güçlü Havan destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. P.E.K.K.A. ile Havan destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Madenci ile Havan destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Roket ile Havan destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Havan destesi

Bu deste 2.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Üç Silahşor ile Havan destesi

Bu deste 4.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı ve sürü halinde olan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Kraliyet Devi ile Havan destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Havan destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh