Havan desteleri: En iyi 10 deste (Ekim 2018)

Havan desteleri mi arıyorsun? Ekim ayında kullanılan kuşatma saldırısının yapıldığı en iyi Havan desteleri ile tanışmaya ne dersin?

Havan düşük kullanım bedelli bir kuşatma binasıdır. Aşağıda en güçlü Havan destelerini bulabilirsin. Bu desteler en zor kullanılandan en kolay kullanılana doğru sıralanmıştır. Kullanımı zor olan deste seni daha yüksek kupalara çıkarabilme potansiyeline sahiptir.

1. Madenci ile Havan destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geri plandan kullanıp saldırı planlaması yapabileceğin kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

2. Havan destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha düşük düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı yoktur.

3. Kraliyet Devi ile Havan destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

4. Madenci ile Havan destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

5. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede geri plandan kullanıp saldırı planlaması yapabileceğin kart yoktur.

6. Domuz Binicisi ile Havan destesi

 

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart yoktur.

7. Madenci ile Havan destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geri plandan kullanıp saldırı planlaması yapabileceğin kart yoktur.

8. Kraliyet Devi ile Havan destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede aynı miktarda kara ve hava birliği vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

9. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 2.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşüktür. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart ve ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

10. Madenci ile Havan destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh