Hangi deste kazanır? #1

Bu ufak yarışmaya katılarak kazanmaya ne dersin? Herkese uzun bir aradan sonra yapılacak ilk yarışmadan merhaba. Bu yarışmanın kuralı basit. Aşağıda bağlantılarını paylaşmış olduğum desteleri kontrol etmeli ve hangi destenin gerçekleştirilecek turnuvada kazanan olacağını tahmin etmelisin.

Lütfen yarışmanın kurallarını gözden geçirdikten sonra katılım gösterin. Kurallar gayet açıktır. Yapmanız gereken tek şey kurallara uygun şekilde yarışmaya katılım göstermektir. Desteyi tahmin etmenin yanında fazla katılım göstermenin de önemli olduğunu unutmamalısın.

Hangi destenin kazanacağını tahmin edebilir misin?

Belirlediğimiz bu turnuvaya katılan desteler aşağıda yer almaktadır. Her destenin içerisinde İskelet Fıçısı kartı yer almaktadır. Elimizde bulunan analiz verileri bize eşit şartlar altında bir destenin diğerlerine üstünlük kuracağını göstermektedir. Sizin hedefiniz ise bu desteyi tahmin etmek olacaktır.

 1. İFMSM ve P.E.K.K.A. destesi
 2. İFMCE ve P.E.K.K.A. destesi
 3. MCE ve Mega Şövalye destesi
 4. 6CE ve Lav Tazısı destesi

Yarışmaya nasıl katılabilirim?

Aşağıda bulunan anketten seçimini yapıp e-posta adresini girdiğin andan itibaren yarışmaya katılabilirsin. Ay sonunda gerçekleştirilecek çekilişe katılım hakkı kazanmak için kazanan desteyi doğru tahmin etmen gerekmektedir. Ne kadar fazla doğru seçim yaparsan kazanma şansın bir o kadar yüksek olacaktır.

Eğer mobil cihaz kullanıyorsan ve aşağıdaki anket düzgün görünmüyorsa ekranı çevirip öyle denemeni tavsiye ederim. Anket bazı mobil cihaz ekranlarında sorun çıkarttığından problemi bu şekilde aşmayı başarabilirsin. Anketi kullanma konusunda problem yaşıyorsan yorum yaparak bu problemi bana ulaştırabilirsin.

Verilen cevaplar ve doğru cevap nedir?

Yarışmaya katılan herkese çok teşekkürler. Dört farklı destenin yer aldığı bu yarışmada destelere verilen oylar aşağıda yer almaktadır. Toplamda 629 yanıt gönderilmiştir ve oransal olarak dağılım şu şekildedir:

 • %42,7 – MCE ve Mega Şövalye destesi
 • %31,1 – İFMCE ve P.E.K.K.A. destesi
 • %16,4 – 6CE ve Lav Tazısı destesi
 • %9,9 – İFMSM ve P.E.K.K.A. destesi

Desteleri dikkatli incelemeniz durumunda yapılacak turnuvada finale kalacak iki destenin de P.E.K.K.A. kartlarının yer aldığı deste olacağını görebilirsiniz. Bunun sebebi Lav Tazısı destesini durdurabilmek için çok fazla seçeneğe sahip olmanız ve Mega Şövalye destesini ise zaten P.E:K.K.A. kartıyla kolayca durdurabilecek olmanızdır.

İFMCE ve P.E.K.K.A. ile İFMSM ve P.E.K.K.A. desteleri arasındaki temel farklılık ise birinde Minyonlar diğerinde ise Cehennem Ejderhası kartının olmasıdır. Bu ufak detay ise kazananı belirleyecektir çünkü ikinci destede Cehennem Ejderhası kartını gerek saldırırken gerek ise savunurken etkisiz bırakabilecek çok fazla kart bulunmaktadır. Dolayısıyla turnuvanın kazananı İFMSM ve P.E.K.K.A. destesi olacaktır.

%9,9 yani 62 kişi bu soruya doğru cevap verebilmiştir. 62 kişi arasından yapılan çekilişte ise kazanan kişi sadikege isimli takipçimiz olmuştur. Hediyesi teslim edilmek üzere kendisine e-posta yoluyla ulaşılmıştır.

Yarışma kuralları nelerdir?

 1. Yarışmanın en önemli kuralı doğru e-posta adresi girmektir. Ödül doğrudan e-posta adresine gönderileceği için buna özen göstermelisin.
 2. Yarışmada elde edilecek ödül otomatik olarak belirleneceği için ödülün çok düşük olma olasılığı olduğu gibi çok yüksek olma olasılığı da bulunmaktadır.
 3. Yarışmaya gönderilecek olan yanıtlar tek tek kontrol edileceğinden sistemi aldatmaya yönelik yapılacak olan oylamalar geçersiz sayılacaktır. Örneğin, 100 oy kullanmış kişi oylarını 25-25-25-25 şeklinde dört farklı şıkka dağıtırsa onun kullandığı tüm oylar geçersiz sayılacaktır.
 4. Yarışma bu ayın sonuna kadar devam edecek ve kazanan kişiye ödülü yarışma bittikten sonra 1 hafta içerisinde gönderilecektir. Deste seçimini yaparken oyun içerisinde desteyi test edebilirsiniz. Bu turnuvayı sadece bir deste kazanacaktır ve bunun hangisi olduğu şimdiden bellidir.

55 Comments

 1. pekka
  • Kaan Karadeniz
   • çağrı
    • Kaan Karadeniz
 2. Burak
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh