Hakkımızda

Royaleturkiye.com Clash Royale oyuncularına özel taktikler, tavsiyeler ve desteler sunmak üzere oluşturulmuş bir sayfadır. Burada yayınlanan içeriklerin birçoğu kendi denemelerimiz ve çalışmalarımızla oluşturulurken bir kısmı turnuvalarda derece elde etmiş oyuncuların tavsiyelerinden, YouTube üzerinde binlerce kullanıcıya hitap eden kanallardan ve “özel teşekkür” kısmında belirtilen diğer sayfalardan alıntı yapılarak yazılmıştır. Videolardan yola çıkılarak hazırlanan içeriklerin içerisinde kaynak videolara yer verilmiştir.

Clash Royale için oluşturduğumuz bu sayfada oyunculara destek olabilecek ve onların oynanışını geliştirebilecek bilgilerden fazlası yer almamaktadır. Hiçbir şekilde yasal olmayan program paylaşımı, uygulama paylaşımı veya oyun içerisinde hile sayılabilecek, oyunun yapımcı firması Supercell tarafından uygunsuz olarak nitelendirilen ögeler paylaşılmamaktadır.

Royale Türkiye olarak amacımız Türk oyunculara oyun oynarken yardımcı olabilecek bilgiler ve tavsiyeler sunmaktır. Düzenli olarak deste oluşturmaya, oyunun son güncel sürümüne uygun taktikler sunmaya ve oyunculardan gelen yardım taleplerine cevap vermeye çalışmaktayız. Bunun için her yazıyı yorumlara açık tutmaya özen göstermekteyiz ve yorumları denetimli olarak gözden geçirerek yayınlanmasına izin vermekteyiz. Hakaret, küfür, aşağılama gibi unsurlar içeren yorumlar onaylanmadan anında silinmektedir.

Clash Royale yaşadıkça yaşatmaya çalışacağımız Royale Türkiye’yi takip ettikleri için tüm sadık okuyucularımıza ve sitemizi ziyaret ettikleri için tüm eski veya yeni ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.