Günün en etkili 10 destesi – 8. gün

clash royale günlük desteler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

15 Cevaplar

 1. Ali Talha dedi ki:

  Abi desteme yorum yapabilir misin?Mega Şövalye-prens-kara prens-zehir-çarpma-iskelet ordusu-yarasalar-elektro büyücü. Lütfen.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Tam olarak hangi kart ile oyun kazanmak istediğini anlamadım. Destenin tamamı ikinci plan kartlarından oluşuyor. Bu şartlarda oyun kazanmakta çok büyük zorluk yaşarsın.

   • Ali Talha dedi ki:

    Ne yapmamı önerirsin abi?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Desteye oyun kazandırabilecek bir kart eklemelisin. Kulelere doğrudan hasar verebilecek veya doğrudan kuleleri hedefleyebilecek bir kartı desteye yerleştirirsen sorunu büyük oranda çözmüş olursun.

   • Sinox dedi ki:

    Prens ağır hasar vuruyor, Mega Şövalye ise alan hasarı… Prens +5 lvl ise kullanılabilir bir deste

 2. Eren Can dedi ki:

  Marketten bir kart satın alacak olsam hangisini almalıyım ? (bence olmayanlar tazı , cehennem ejderi , tomruk , gece cadısı , haydut ve mega şövalye)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyun stiline göre değişecek bir durum diyebilirim. Ancak genel olarak Haydut veya Mega Şövalye tercih etmelisin.

 3. Sinox dedi ki:

  Merhaba,
  Böyle bir durumda ne yapabilirsin bilmiyorum ancak oyundan anladığın için sana sorayım dedim. Hesabımda sürekli benim yapmadığım hareketler farkettim. “Başka bir cihaz bağlanıyor” uyarısını da almaya başlayınca Supercell’ e bu durumu bildirdim. Hesabımın çalındığını söylediler. Benden birkaç bilgi istediler. Bunları doğru cevaplamama rağmen yanlış olduğunu ve yapacak birşeyin olmadığını söylediler. Hesabıma yaklaşık 300 TL yatırdım, ayrıca bir buçuk senelik emeğim var. Ancak birisi bunu benden çaldı ve Supercell’in umrunda değil ! Biraz dertleşir gibi oldu ama yardım edebilir misin? Okuduğun için teşekkürler…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şu an hesabına erişebiliyor musun? Ben tam olarak o kısmı anlayamadım. Hesabına erişim sağlamakta sıkıntı çekmiyorsan hesabın bağlı olduğu Google Play veya iTunes hesabını değiştirmelisin. Bunu yapabilmek için oyunda hemen isminin sağ tarafında yer alan anahtar işaretine tıklayıp Facebook, Google Play ile Giriş seçeneklerini kullanmalısın. Daha sonra ise Google ve Facebook hesaplarının şifrelerini değiştirmeni tavsiye ederim.

   Eğer hesabına erişim sağlayamıyorsan ve Supercell dahi yardımcı olamamışsa yapacak pek bir şey yok maalesef.

   • Sinox dedi ki:

    Hesaba erişebiliyorum ancak şifre değiştirmeme rağmen hala düzelmedi…

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Hesabına erişebilir durumdaysan hesaba bağlı olan tüm cihazları devre dışı bırakman gerek. Daha sonra tek bir cihazdan giriş yapabilirsin. Hala birileri oyunuma giriyor diyorsan o zaman tüm sıkıntı cihazda demektir. Onu sıfırlamayı deneyebilirsin.

 4. Oğuz Kağan dedi ki:

  Abi severek takip ediyorum #2V9VJC2PL Stats royaleden kartlara bakıp 12. arenaya çıkabilmem için deste söylermisin en fazla 3700 e çıktım Tank kartları seviyorum pekka mega şovalye golem gibi madenci elektro büyücüm falan yok kartlara bakıp söylersen çok sevinirim

 5. Lütfen bir cevap verin dedi ki:

  Abi ben senin klanına gelmek istiyorum 9. arenadayım ama kln da boş yer yok abi bir şeyler yap lütfen ben de klanına geliyim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Klanda şu an hiç yer yok maalesef. Yapabileceğim bir şey yok. Her klan sandığı etkinliğinde klandan birkaç kişi atılmış olur. O zaman başvuru yapıp gelebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir