Günün en etkili 10 destesi – 8. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 8. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 8. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: HCEKP ve Koçbaşı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Koçbaşı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHGC ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak oldukça iyi durumdadır. Oyun kazandıracak kartlar Üç Silahşor ve Koçbaşı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Roket ve Goblin Fıçısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BKMD ve Lav Tazısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kart Balon ve Lav Tazısı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MBGMS ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyunu kazandıracak kartlar Havan ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KEBH ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kart P.E.K.K.A. ve Koçbaşı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Goblin Fıçısı ve Madenci olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BOPZ ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği ortalama hasar veren büyü kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RBBT ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Roekt ve X-Yayı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MEBP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Madenci ve Dev olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

15 Comments

 1. Ali Talha
  • Kaan Karadeniz
   • Ali Talha
    • Kaan Karadeniz
   • Sinox
 2. Eren Can
  • Kaan Karadeniz
 3. Sinox
  • Kaan Karadeniz
   • Sinox
    • Kaan Karadeniz
 4. Oğuz Kağan
 5. Lütfen bir cevap verin
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh