Günün en etkili 10 destesi – 7. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 7. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 7. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: RKPYE ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Golem ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BOPZ ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak oldukça iyi durumdadır. Oyun kazandıracak tek kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Goblin Fıçısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RBBT ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kart X-Yayı ve Roket olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: HGCK ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Koçbaşı ve Üç Silahşor olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EBKP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KPPEB ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak tek kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-RBT ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği ortalama hasar veren büyü kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Havan ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MBGMS ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyunu kazandıracak kartlar Havan ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-RAA ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Goblin Fıçısı ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

10 Cevaplar

 1. Mehmetcan dedi ki:

  Abi ben onuncu arenaya cikamiyorum bana icinde haydut olan deste onerir misin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ezbere deste önerisi yapmıyorum maalesef. Profil kodunuzu yazın veya arama kutusunu kullanarak site içerisinde arama yapın.

 2. Emre dedi ki:

  Destem nasıl ? #2L9JP9RLY

 3. Berke dedi ki:

  Admin ben 3800 kupaya çıkamıyorum deste önerirmisin tagım: #Y0U9GJGV

 4. Yusuf dedi ki:

  abi lütfen şu desteyi yayınla dev kıvılcım minyon sürüsü iskelet ordusu prens elektro büyücü alev topu çarpma

 5. CrKing dedi ki:

  Hocam kraliyet hayaleti ve binici ile ilgili deste onerirmisin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir