Günün en etkili 10 destesi – 6. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 6. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 6. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: RPA ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Goblin Fıçısı ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyune Ekle: KBBKP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak oldukça iyi durumdadır. Oyun kazandıracak tek kart Dev ve Kıvılcım olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MMSBG ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Havan olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHEBP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHKEB ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Koçbaşo ve P.E.K.K.A. olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RTMP ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Roket ve X-Yayı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KPPZ ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak tek kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KMİT ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği ortalama hasar veren büyü kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Üç Silahşor, Madenci ve Koçbaşı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: HTMS ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyunu kazandıracak kartlar Havan ve Domuz Binicisi olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: HKPZ ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart P.E.K.K.A. olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

20 Cevaplar

 1. Lütfen bir cevap verin dedi ki:

  Abi sadece 1 kerelik lütfen kendime deste bulamıyorum abi beni hep takip ediyorum lütfen sadece bir kerelik abi şimdiden teşekkür ederim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef üzgünüm. Günde en az 10 tane deste paylaşıyorum sitede. Onları gözden geçirmeyi denemelisin.

 2. CrKing dedi ki:

  Abi Bana uygun 2 tane deste onerirmisin #UG22JY

 3. Lütfen bir cevap verin dedi ki:

  Hocam lütfen bana özel bir deste hazırlayın çünkü o linkteki desterlerde çok fazla efsanevi var bende ise sadece mezarlık var

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef deste hazırlamıyorum. Bunu yaparsam istekler hiç bitmiyor çünkü. Yeni yayınlanacak desteleri, günlük deste listelerini kontrol edip kendinize uygun bir deste bulmaya çalışın lütfen.

 4. Burak dedi ki:

  #9YPQ9G2V bana bir deste onerebilir misin?

 5. Yusuf dedi ki:

  abi 10.arena için şu deste iyi mi dev prens mega dalkavuk elektro büyücü valkür buz ruhu zehir çarpma iyi ise yayınlarmısın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Biraz denemem lazım. Deste iyi görünüyor. Kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Gün içerisinde yayınlamış olurum büyük olasılıkla.

 6. Lütfen bir cevap verin dedi ki:

  merhabalar hocam lütfen bana 1 vs 1 ve 2 vs 2 olmak üzere 2 deste çıkarırmısınız #9JYLYQQ2 şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir