Günün en etkili 10 destesi – 5. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 5. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 5. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: MBGMS ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Havan ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyune Ekle: KHEBP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak oldukça iyi durumdadır. Oyun kazandıracak tek kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KPYET ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Roket ve Golem olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

       

Oyuna Ekle: EK-2PİT ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kart Golem olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

       

Oyuna Ekle: MMDM ve Lav Tazısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Lav Tazısı ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHEBK ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar P.E.K.K.A. ve Koçbaşı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BBPP ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak tek kart Goblin Fıçısı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RTMP ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği ortalama hasar veren büyü kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar X-Yayı ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: HMKP ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyunu kazandıracak kartlar Üç Silahşor ve Madenci olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Goblin Fıçısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

12 Comments

 1. Omer
  • Kaan Karadeniz
 2. Arda baran kurtul
 3. Eren Can
 4. Lütfen bir cevap verin
  • Kaan Karadeniz
 5. Oğuzhan
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh