Günün en etkili 10 destesi – 20. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 20. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 20. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: MEBKP ve Dev

Bu destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Dev ve Madenci olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

 

Oyuna Ekle: MCET ve Dev

Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Dev ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

Oyuna Ekle: BATİT ve Lav Tazısı

Destede düşük kullanım bedeline sahip döngü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kart Balon ve Lav Tazısı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

Oyuna Ekle: KİTKP ve Üç Silahşor

Bu destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Koçbaşı ve Üç Silahşor olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

Oyuna Ekle: BMTAT ve Lav Tazısı

Bu destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek her türlü kart vardır. Oyunu kazandıracak kartlar Balon ve Lav Tazısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

Oyuna Ekle: HEBT ve P.E.K.K.A.

Bu destede bina kartı yoktur. Oyun kazandıracak kart P.E.K.K.A. olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartı etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

Oyuna Ekle: RTYE ve Golem

Bu destede rakibe baskı kurmanı sağlayacak kart yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar Golem ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanmayı başaramazsın.

Oyuna Ekle: RPT ve Goblin Fıçısı

Bu destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek her türlü kart vardır. Oyunu kazandıracak kart Goblin Fıçısı ve Roket olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartları etkili kullanamazsan maç kazanmayı başaramazsın.

Oyuna Ekle: EK-SATMS ve Dev

Bu destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartı etkili kullanamazsan oyun kazanamazsın.

Oyuna Ekle: TATBG ve X-Yayı

Bu destede rakibe baskı kurmanı sağlayacak çok fazla kart yoktur. Oyunu kazandıracak kart X-Yayı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın. Bu kartı etkili kullanamazsan maç kazanamazsın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

6 Comments

 1. TÜRK
  • TÜRK
   • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
 2. Yusuf
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh