Günün en etkili 10 destesi – 19. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 19. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 19. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: PEBKP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: DKİT ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli kötü ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Dev, Koçbaşı ve Üç Silahşor olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: HCEZ ve Koçbaşı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyun kazandıracak kart Koçbaşı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede anlık refleks kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Goblin Fıçısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RTP ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar Goblin Fıçısı ve Roket olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RBBT ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede anlık refleks kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Roket ve Domuz Binicisi olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: TTAT ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede rakibe baskı kurmanı sağlayacak kart yoktur. Oyunu kazandıracak kart X-Yayı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-PGKZ ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli kötü ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek her türlü kart vardır. Oyunu kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: OPCE ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli ve saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Domuz Binicisi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MEBP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Dev ve Madenci olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

 

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

2 Comments

  1. Yusuf

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh