Günün en etkili 10 destesi – 16. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 16. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 16. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: TSAT ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ve saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek tüm kartlar vardır. Oyunu kazandıracak kart Domuz Binicisi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MKHCE ve P.E.K.K.A

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Havan ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-KPYEP ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kart Golem olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: OGCZ ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destenin iksir maliyeti yüksektir. Oyun kazandıracak kartlar Golem olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BOPZ ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli ve saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar Golem olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MKHT ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede hava savunması yapabilecek güçlü kart yoktur. Oyun kazandıracak kartlar P.E.K.K.A. ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MGFZ ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar P.E.K.K.A., Madenci ve Goblin Fıçısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: GKHT ve Barbar Kulübesi

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede hava birliklerine ağır hasar veren kart yoktur. Diğer taraftan deste zaman içerisinde hasar vermeye odaklı bir destedir.

Oyuna Ekle: HCEP ve Koçbaşı

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Koçbaşı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BOTAT ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli ve saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart P.E.K.K.A. olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

 1. Yusuf dedi ki:

  abi lütfen şu desteyi yayınla pekka,prens,kara prens,cellat,elektro büyücü,zehir,kasırga,çarpma

 2. Hebele Hübele eğvh eğvh dedi ki:

  #8GPGLCL8P abi bana içinde Madenci olan bir deste önerebilir misin? Bir de 10. Arenaya çıkmak için hangi kartlara odaklanmalıyım? Teşekkürler.

 3. Halil dedi ki:

  Abi ben 10 arenadayım 11e çıkmıştım düştüm şu an şu desteyi kullanıyorum:Mega şövalye/Balon/Mini pekka/Mega dalkavuk/Buz golemi/Oklar/Çarpma/Goblin fıçısı
  abi goblin fıçısı yerine madenciyi alıcaktım ama yok bende o yüzden alamadım.Bi önerin var mı abi desteyle ilgili???

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Destedeki Oklar kartını Alev Topu ile değiştirin. Deste çok çok daha kullanışlı olacaktır. Bol şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir