Günün en etkili 10 destesi – 15. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 15. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 15. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: TSAT ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ve saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek tüm kartlar vardır. Oyunu kazandıracak kart Domuz Binicisi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MKHCE ve P.E.K.K.A

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Havan ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-KPZP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyun kazandıracak kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-DKİT ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama büyü hasarı veren kart yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Üç Silahşor, Dev ve Koçbaşı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-KSAT ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar Domuz Binicisi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MKHCE ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyun kazandıracak kart Golem olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHEB ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar P.E.K.K.A. ve Koçbaşı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-DKPİT ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli kötü ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren kart yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Üç Silahşor ve Dev olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RPTK ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli ve saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar P.E.K.K.A. ve Balon olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: EK-KPYEP ve Golem

Bu destenin savunma potansiyeli ve saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kart Mezarlık olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh