Günün en etkili 10 destesi – 14. gün

clash royale günlük desteler

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

13 Cevaplar

 1. Murat dedi ki:

  abi destem nasıl 10. arenaya çıktım deste değiştirmek istemiyorum çünkü düşmekten korkuyorum minyon sürüsü(10),kara prens(5),tesla(10),öfke(3),iskelet ordusu(3),büyücü(7),çarpma(9),valkür(6)

  • Murat dedi ki:

   bu arada atağı ikirde üstün olduğumda boş bi kuleye kara prens öfke minyon sürüsü olarak yapıyorum ara sırada büyücü geri kalanları savunma olarak kullanıyorum

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Taktiği anladım ama dediğim gibi bu seviyeden sonra herkesin elinde Alev Topu, Oklar ve Zehir gibi kartlar olur. Dediğiniz kombinasyonu engelledikleri anda çok büyük sıkıntı yaşarsınız.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef bu deste seviye yükseldikçe kullanımı zorlaşan bir deste. Farklı bir deste kullanmanı öneririm. Elinde hiç efsanevi kart yoksa aşağıdaki destelere göz atabilirsin.

   https://www.royaleturkiye.com/oynamasi-ucretsiz-desteler/

 2. P.E.K.K.A dedi ki:

  size bir sorunumu anlatacağım ilgiyle okuyup çözmemde yardımcı olursanız çook memnun olurum ben bir tene arkadaşımın hesabının bilgilerini biliyordum yardım ve desteğe yazdım bana verdi hesabı(şaka olsun diye yapacaktım) sonra yanlışlıkla benim ana hesabın gmailene bağlandı öbür hesap boşa çıktı allahtan başka cihazda vardıda kaybolmadı. benim sorun şu arkadaşıma hesabı geri verecem kendi hesabımda ana maileme gelmesini isteyerk yardım desteğe mesaj attım onlar sen zaten kurtarma işlemi yapmışsın diyor halbuki ben ana hesabımda öyle bir şey yapmadım bunun bir yolu varmı kaan a.? bir şekilde benim için bu konuda yardımcı olursan çooook mutlu olurum lütfen mesajıma önem verirmisin.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Tam olarak nasıl bir yol izlediğini ve neler yaptığını anlamadım. Kurtarma işlemi yapmışsan sanırım bunda belirli bir sınırlama oluyor. Haliyle tekrar kurtarma işlemi yapmana izin vermeyebilirler. Farklı bir e-posta hesabı oluşturup hesabın ona tanımlanmasını talep edebilirsin. Nitekim, Supercell’in bu konuda yardımcı olup olmayacağından emin değilim.

   • P.E.K.K.A dedi ki:

    arkımın hesabını almak için kod verdi yazdım yanlışlıkla öz hesabıma bağlı olana yükledim otamatikmen arkımın hesabı gmaileme geldi benimde başka cihazdada yüklüydüde hesap kaybolmadı. sonra ben gmaile aktarmak için yardım ve desteğe msj attım hesabını 2günlük engelledikten sonra yardımcı olucaz kayıp hesap prosüdürü uygulamamız gerekiyo dedi ama kabul etmedim çünkü tamda taşa hücüm başladı daha sonra hallederiz dedim oda tmm dedi. sonra taşa hücüm bitince tekrar yazdım ya müşteri temsilcisi yardım etmek istemiyo yada kurtarma işlemi yapılmış(!) ve bana kurtarma işlemi yapılmış dedi ve knuşmayı kapattı bende öylece kaldım şimdi şöyle birşey deneyecem mesela 4svy bi hesap yapcam sonra [email protected] a bağlıycam sonra [email protected] hesabını silecem [email protected] bağlamaya çalışcam eğer olursa sıkıntıdan kurtulurum acaba olurmu?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Anladım yapmak istediğinizi. Deneyebilirsiniz ancak dediğim gibi iş yine bir noktada Supercell’e ulaştığınızda sizi geri çevirebilirler.

 3. Lütfen bir cevap verin dedi ki:

  Abi bu deste nasıl güzelse paylaşırmısın ₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺
  alev topu
  fırın
  madenci
  çarpma
  iskelet ordusu
  minyon sürüsü
  mızraklı goblin
  cehennem kulesi
  abi deste bu eksik yanları varsa söyliyebilirmisin ve de o eksik yanları nasıl düzeltebilirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste alan hasarına karşı çok hassas bir deste. Destede kullandığın üç kartı alan hasarı verebilen birliklerle durdurabilmek oldukça kolay. Bu nedenle belirli seviyeden sonra işlevselliğini yitirecektir. Kullanılabilir bir deste ama çok iyi değil. Değişiklik yapmak istiyorsan Mızraklı Goblinler, İskelet Ordusu veya Minyon Sürüsü kartlarından birini farklı bir kartla değiştirmeyi düşünmelisin.

 4. Oğuz Kağan dedi ki:

  PEKKA
  ROKET
  MADENCİ
  ELEKTRO BÜYÜCÜ
  BUZ GOLEMİ
  ZEHİR
  ÇARPMA
  CEHENNEM EJDERİ

  Not : Desteyi dün kendim yaptım deneyeyim diye yarım saat içinde 3500 lerden 3924 kupaya çıktım 🙂

 5. hasan can engin dedi ki:

  binici desdesi paylaş abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir