Günün en etkili 10 destesi – 12. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 12. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 12. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: SOPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, bina kartı ve hava savunmasında güçlü kart yoktur. Oyunu kazandıracak kart Goblin Fıçısı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MBGMS ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kart Madenci ve Havan olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: PMT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede rakip hamleleri anlık olarak durdurabilecek kart yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Goblin Fıçısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BKKD ve Lav Tazısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Balon ve Lav Tazısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KDMT ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli ve saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Oyunu kazandıracak kartlar Üç Silahşor, Mezarlık ve Kraliyet Devi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MCEA ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede bina kartı yoktur. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MEBZ ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Dev ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: TMDBG ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Destede ihtiyaç duyulabilecek tüm kartlar vardır. Oyun kazandıracak kartlar X-Yayı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: CEPZ ve Mezarlık

Bu destenin savunma potansiyeli orta ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede ortalama hasar veren bir kart yoktur. Oyunu kazandıracak kart Üç Silahşor olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MMDMT ve Lav Tazısı

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek tüm kartlar vardır. Oyunu kazandıracak kart Lav Tazısı ve Madenci olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

6 Comments

  1. Kazım
    • Kaan Karadeniz
  2. Halil
  3. CrKing
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh