Günün en etkili 10 destesi – 11. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 11. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 11. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyuna Ekle: PKHT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Goblin Fıçısı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MBGMS ve Havan

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kart Madenci ve Havan olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MEBP ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak oldukça iyi durumdadır. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Dev olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: BKKD ve Lav Tazısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Balon ve Lav Tazısı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: RBBT ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Roket ve X-Yayı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MCET ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Madenci ve Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MEBZ ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Dev ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: TATT ve X-Yayı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar X-Yayı olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: CEPZ ve Mezarlık

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyunu kazandıracak kart Mezarlık olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: HBOCE ve Koçbaşı

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği ortalama hasar veren büyü kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kart Koçbaşı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

  1. Haktan dedi ki:

    Deste önerir misin abi #2QQ9YY0LU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir