Günün en etkili 10 destesi – 1. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 1. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse, burada yer alan desteler derinlemesine analiz edilmiştir ancak taktikler konusunda herhangi ek bilgi paylaşılmayacaktır. Bazı destelere sitede detaylı bir biçimde yer verilmiştir. Eğer kombinasyonların neler olduğunu merak ediyorsan destelere ait özel sayfalara göz atabilirsin.

En etkili 10 deste – 1. gün

En etkili desteler oyunda aktif bir biçimde kullanılan ve oyuncuların hızlı bir biçimde arena atlamasını sağlayan kullanışlı kartlardan oluşmaktadırlar. Bu desteleri kullanarak bulunduğun arenadan daha üst seviyelere çıkmayı başarabilirsin. Tek yapman gereken beğendiğin destede yer alan “oyuna ekle” bağlantısına tıklamak.

Oyune Ekle: STBG ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak oldukça iyi durumdadır. Oyun kazandıracak tek kart Domuz Binicisi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MCET ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak kartlar Dev ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MPT ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Goblin Fıçısı ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHMŞCE ve Domuz Binicisi

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyun kazandıracak tek kart Domuz Binicisi olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KYET ve P.E.K.K.A.

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak birçok eksiği bulunmaktadır. Oyun kazandıracak kartlar Koçbaşı ve P.E.K.K.A. olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

 

Oyuna Ekle: KMMS ve Üç Silahşor

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği ortalama hasar veren büyü kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Koçbaşı, Madenci ve Üç Silahşor olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MTCE ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Dev ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: KHEBT ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli ortalama ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak tek kart Dev olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: PTZ ve Goblin Fıçısı

Bu destenin savunma potansiyeli güçlü ama saldırı potansiyeli iyi seviyededir. Yapısal olarak birkaç eksiği bulunmaktadır. Oyunu kazandıracak tek kart Goblin Fıçısı olduğundan bu kartın hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Oyuna Ekle: MCEGC ve Dev

Bu destenin savunma potansiyeli iyi ama saldırı potansiyeli güçlü seviyededir. Yapısal olarak tek eksiği bina kartının olmamasıdır. Oyunu kazandıracak kartlar Dev ve Madenci olduğundan bu kartların hedefe ulaşmasını sağlamalısın.

Bu liste oyundaki en etkili destelerden oluşmaktadır. Buradaki deste önerilerini değerlendirerek dilediğin seviyeye çıkma hedefinde işinin daha kolay olmasını sağlayabilirsin. Bir sonraki günün deste listesinde yer alabileceğini düşündüğün bir desteye sahipsen yorum yaparak bunu benimle paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

16 Cevaplar

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Hatta yaptım bile.Golem kraliyet devi korumalar elektro prenses çarpma mega dalkavuk mini Pekka.Nasıl bir sıkıntısı olabilir ki? İksir toplayıcı yok çünkü ilk iki dakika kraliyet devi A planında.Sonra Golem son dakikada kraliyet devinin önüne gelerek B planını oluşturuyor.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mini P.E.K.K.A. yerine Alev Topu alırsan çok daha iyi olur bana kalırsa. Mega Dalkavuk ve Korumalar varken Mini P.E.K.K.A. kartına pek gerek olduğunu düşünmüyorum.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Kraliyet Devi ve devli bir deste daha önce hiç görmemiştim.Gercekten işe yarıyorsa deneyebilirim hatta golemle bile bir fantezi deneyebilirim 🙂 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Golem ile çok verimsiz olabilir. Tabi kullanabilirsen ayrı konu ama bu şekilde fazlasıyla işe yaramakta.

 3. SKG dedi ki:

  Benim telefon hatali oyuzden boyle hatalar yapa biliyor bu dogrusu

 4. Gizem dedi ki:

  #PVGRJJR8 Bana senin gibi güzel bir deste önerir misin 🙂

 5. Eren dedi ki:

  Bu deste nasıl?
  Dev
  Prens
  Elektro
  Hayalet
  Zehir
  Çarpma
  Tomruk
  Mega dalkavuk
  (Dev im 7 level, efsanevi arenada 7 level dev iş yapar mı? 8 level yapıp mı kullanayım?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede savunma sıkıntılı. Onun dışında bir problem yok gibi duruyor. 3 büyü kartının fazla olduğunu düşünüyorum. Onlardan birisini bina kartı ile değiştirirsen tam kullanışlı bir deste elde etmeyi başarabilirsin.

 6. SKG dedi ki:

  #RCQBYV08 abi hic bi deste yardim edemiyor.hep yeniliyom sorun bendemi yoksa destedemi anlayamiyom lutfen yardim et.oyunu birakicam ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir