Goblin Fıçısı desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

Goblin Fıçısı desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin anlık saldırı yapılan en iyi Goblin Fıçısı destelerini incelemek ister misin?

Goblin Fıçısı anlık saldırılar gerçekleştirmeni sağlayan kullanışlı bir karttır. Aşağıda en güçlü Goblin Fıçısı destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 2.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli kötü seviyelerdedir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinin aksine ortalamanın biraz altındadır. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart, kara birliklerine yüksek hasar veren kart, hava birliği ve bina kartı yoktur.

2. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha güçlü seviyededir. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

3. Balon ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon, Domuz Binicisi ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyenin altındadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinin aksine iyi durumdadır. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

4. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

5. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline nazaran ortalama seviyenin altındadır. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

6. Koçbaşı ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı ve Koçbaşı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

7. P.E.K.K.A. ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak herhangi bir kart yoktur.

8. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

9. Madenci ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilen bir kart yoktur.

10. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

Ekim ayının en iyi Goblin Fıçısı desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Goblin Fıçısı destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Domuz Binicisi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Domuz Binicisi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Madenci ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi Goblin Fıçısı desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi Goblin Fıçısı destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 2.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Madenci ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Ağustos ayının en iyi Goblin Fıçısı desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Kraliyet Devi destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan Goblin Fıçısı desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Goblin Fıçısı için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

164 Comments

 1. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 2. BAYRAM ALİ
  • Kaan Karadeniz
 3. deniz
  • Kaan Karadeniz
 4. Sinan
  • Kaan Karadeniz
 5. Protürkxgg
 6. Zırzır
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh