Goblin Fıçısı desteleri: 10+ yararlı deste

Goblin Fıçısı desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin anlık saldırı yapılan en iyi Goblin Fıçısı destelerini incelemek ister misin?

Goblin Fıçısı anlık saldırılar gerçekleştirmeni sağlayan kullanışlı bir karttır. Aşağıda en güçlü Goblin Fıçısı destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede hava birliklerine yüksek hasar veren büyü kartının, geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 2.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli kötü seviyelerdedir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinin aksine ortalamanın biraz altındadır. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart, kara birliklerine yüksek hasar veren kart, hava birliği ve bina kartı yoktur.

4. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha güçlü seviyededir. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

5. Balon ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon, Domuz Binicisi ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyenin altındadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinin aksine iyi durumdadır. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

6. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

7. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline nazaran ortalama seviyenin altındadır. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

8. Koçbaşı ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı ve Koçbaşı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

9. P.E.K.K.A. ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak herhangi bir kart yoktur.

10. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

11. Madenci ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilen bir kart yoktur.

Burada yer alan Goblin Fıçısı desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Goblin Fıçısı için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

You may also like...

164 Responses

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Goblin Fıçısı
  Ayna
  Goblin Kulübesi
  Fırın
  Şövalye
  Cellat
  Kasırga
  Tomruk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef bu deste pek iyi değil, o nedenle eklemiyorum. Saldırı potansiyeli zayıf ve gerekli olan büyü kartları olmadığından es geçiyorum.

 2. BAYRAM ALİ dedi ki:

  abi oyuncu kodum #8ujvv98cu deste önerir mısın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bir başka yazıya yorum yaptın cevapladım. Yorumlarını takip etmeye çalışmalısın.

   Alev Topu, Goblinler, Domuz Binicisi, Buz Ruhu, Şövalye, Silahşor, Kasırga, Çarpma.

 3. deniz dedi ki:

  şövalye yerine valkür kullansak olurmu

 4. Sinan dedi ki:

  Domuzbinici çarpma cehhennem ejderi roket silahşor şövalye minyonlar iskelet ordusu veya ceteyi alabilirsiniz 9. 11. Arena arasi destedir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İki destenin sıkıntısı da aynı aslında. Kartlar arasında bir uyumluluk yok. Domuz Binicisi kartını durdurmayı başaran kolaylıkla üstünlük sağlayabilir. İskelet Ordusu ile deste daha iyi durumda. Bu desteyi başkalarına önermem ama elinizde farklı bir seçenek yoksa kullanabilirsiniz.

 5. Protürkxgg dedi ki:

  Bu deste ile normal savaşta 4909 kupaya çıktım burda olduğunu bilmiodum ama şu ok çarpma diyenlerin yüksek arenalarda havadan saldıran az herkes hızlı deste önerio bu desteyi kullana bilene çok iyi abi bana bi golem destesi önerir misn golem 8

 6. Zırzır dedi ki:

  Abi nu deste tam bana göre ama prenses kartı yok. Prenses yerine ne önerirsin? Top arabası falan olur mu? Menzili uzun biraz. Ya da silahşör falan? Hatta #2JG9RYVG2 kodum bu abi bi deste beklerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir