Goblin Fıçısı desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Goblin Fıçısı desteleri mi arıyorsun? Ani saldırılara uygun en iyi Goblin Fıçısı destesini bulmaya ne dersin?

Aşağıda en iyi Goblin Fıçısı destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin. Örneğin, 4000 kupada yer alıyorsan doğrudan 5200 kupaya ulaştıran desteyi değil 4300 veya 4600 kupaya ulaştıran desteyi tercih etmelisin.

1. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 2.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Madenci ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Roket ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Domuz Binicisi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Domuz Binicisi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Madenci ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Üç Silahşor ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. P.E.K.K.A. ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Dev ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Goblin Fıçısı desteleri - Ağustos 2018

Aşağıdaki menüden faydalanarak Ağustos ayının en iyi Goblin Fıçısı destelerine ulaşabilirsin. Bu desteler hala kullanışlıdır. Ancak tamamen işe yarar olmaları konusunda bir garanti veremem. Kullanıp kullanmama kararı tamamen sana aittir.

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Hemen en iyi desteleri bulun

Diğer kartlar için hazırlanmış en iyi desteleri bulmak için aşağıdaki butonlardan faydalanabilirsin. Butonlar kartların kalitesine göre renklendirilmiş ve iksir bedeline göre sıralanmıştır. Burada sadece oyun kazandırma becerisine sahip kartların olduğunu unutmamalısın.

Burada yer alan Goblin Fıçısı desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Goblin Fıçısı için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

164 Cevaplar

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Goblin Fıçısı
  Ayna
  Goblin Kulübesi
  Fırın
  Şövalye
  Cellat
  Kasırga
  Tomruk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef bu deste pek iyi değil, o nedenle eklemiyorum. Saldırı potansiyeli zayıf ve gerekli olan büyü kartları olmadığından es geçiyorum.

 2. BAYRAM ALİ dedi ki:

  abi oyuncu kodum #8ujvv98cu deste önerir mısın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bir başka yazıya yorum yaptın cevapladım. Yorumlarını takip etmeye çalışmalısın.

   Alev Topu, Goblinler, Domuz Binicisi, Buz Ruhu, Şövalye, Silahşor, Kasırga, Çarpma.

 3. deniz dedi ki:

  şövalye yerine valkür kullansak olurmu

 4. Sinan dedi ki:

  Domuzbinici çarpma cehhennem ejderi roket silahşor şövalye minyonlar iskelet ordusu veya ceteyi alabilirsiniz 9. 11. Arena arasi destedir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İki destenin sıkıntısı da aynı aslında. Kartlar arasında bir uyumluluk yok. Domuz Binicisi kartını durdurmayı başaran kolaylıkla üstünlük sağlayabilir. İskelet Ordusu ile deste daha iyi durumda. Bu desteyi başkalarına önermem ama elinizde farklı bir seçenek yoksa kullanabilirsiniz.

 5. Protürkxgg dedi ki:

  Bu deste ile normal savaşta 4909 kupaya çıktım burda olduğunu bilmiodum ama şu ok çarpma diyenlerin yüksek arenalarda havadan saldıran az herkes hızlı deste önerio bu desteyi kullana bilene çok iyi abi bana bi golem destesi önerir misn golem 8

 6. Zırzır dedi ki:

  Abi nu deste tam bana göre ama prenses kartı yok. Prenses yerine ne önerirsin? Top arabası falan olur mu? Menzili uzun biraz. Ya da silahşör falan? Hatta #2JG9RYVG2 kodum bu abi bi deste beklerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir