Gece Cadısı desteleri: 10+ kullanışlı deste

Gece Cadısı desteleri mi arıyorsun? Gece Cadısı kartının yer aldığı en nefis desteleri bulmak ister misin?

Gece Cadısı kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Gece Cadısı destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanarak arena yükselmeyi başarabilirsin.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni Gece Cadısı desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Gece Cadısı ile Golem destesi

Yavru Ejderha Barbar Varili Golem

Korumalar Gece Cadısı Zehir

Bu deste 3.8 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Saldırı sıfırlayan kart, hatalı hamleleri cezalandıran kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 4.0 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

3. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

4. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

5. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

6. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

7. Gece Cadısı ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

8. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

9. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

10. Gece Cadısı ile Golem destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Bu deste 4.0 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

Gece Cadısı Taktikleri

Koç Binicisi kartı 5. Arena olan Büyü Vadisi ile elde edilebilir hale gelir. Ortalama cana ve yüksek hasara sahip olan bu kart tekil hasar verir. Düzenli olarak Yarasalar çağırır ve öldükten sonra ortaya yine Yarasalar çıkarır.

 • Özellikle ortalama kullanım bedeline sahip hemen hemen her kartı etkisiz bırakabilme potansiyeline sahiptir.
 • Hava savunması ve saldırısı yapma konusunda yetersiz kaldığı için hava birlikleri tarafından kolayca durdurulabilir.
 • Alan hasarı veren ve menzilli saldırı gerçekleştiren tüm kartlar tarafından kolayca durdurulabilen bir karttır.
 • Bir tank kartının arkasından kullanıldığı zaman son derece etkili olduğu için iş bitirici saldırıların vazgeçilmezidir.
 • Bu kartın oyunda en iyi anlaştığı kart kesinlikle Madenci kartıdır. Birini tank olarak kullanıp kuleyi rahatsız edebilir ve diğeriyle kuleye hasar verebilirsin.
 • Öldükten sonra birlik çıkardığı için karşı saldırı taktiklerinde son derece kullanışlıdır.
 • Sahip olduğu hasar potansiyeli ve birlik çağırma özelliği sayesinde özellikle Mezarlık ve Balon gibi kulelere ciddi hasar verebilen kartlara karşı iyi bir seçimdir.

Gece Cadısı Özellikleri

Deckshop.pro sitesinin sunmuş olduğu bilgiler ışığında Gece Cadısı aşağıdaki özelliklere sahiptir. Bu kartı belirli bir destenin parçası haline getirmeden önce tüm bu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi durumda bu kart hiçbir işe yaramayacaktır.

 • Rakip için ciddi bir tehdittir.
 • Kule arkasından kullanılabilen ve iksir yatırımı yapılabilen bir karttır.
 • Kuleler için ciddi bir tehlikedir.
 • Kara birliğidir.
 • Yakından saldırı gerçekleştiren birliktir.
 • Öldükten sonra etkili olabilen karttır.
 • Belirli koşullarda hava savunması yapabilir.
 • Seviyeden bağımsız olarak güç alır.
 • Kara birliklerine karşı saldırı yapabilir.
 • Hava birliklerine karşı saldırı yapabilir.

Gece Cadısı Ekstra Bilgiler

Gece Cadısı kartının oyundaki diğer kartlar gibi avantajları ve dezavantajları vardır. Bu kartı kullanmadan önce aşağıdaki bilgilerden yararlanmayı düşünebilirsin. Tüm bu bilgiler bu kartı çok daha iyi bir şekilde kullanmana yardımcı olacaktır.

 • Şövalye ve Dev kartlarını kolayca durdurabilir.
 • Cadı, Dart Goblini, Cellat ve Zehir karşısında oldukça etkisizdir.
 • Dev, Golem ve Oduncu ile son derece uyumludur.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

2 Responses

 1. Hüsam dedi ki:

  ABİ BANA UYGUN SÜREKLİ KULLANABİLECEĞİM LEVELLERİ İYİ OLAN BİR DESTE OLUŞTURABİLİRMİSİN
  2QCQJ880C

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – P.E.K.K.A.
   – Koçbaşı
   – Dart Goblini
   – Goblin Çetesi
   – Elektro Büyücü
   – Haydut
   – Zehir
   – Tomruk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir