En iyi 10 destansı kart (Kasım 2018)

En iyi destansı kart hangisidir? Her güncelleme ile yenilenen bu listeye göz atarak en iyi destansı kartın ne olduğunu öğrenmeye ne dersin?

Bu yazıda tamamen destansı kartlar vardır. Diğer kart türleri için listelere göz atmak isteyebilirsin. Sıradan kartlar için en iyi sıradan kartlar listesini, ender kartlar için en iyi ender kartlar listesini ve destansı kartlar için en iyi efsanevi kartlar listesini inceleyebilirsin.

10. Kasırga

Kasırga tamamen savunmaya yönelik bir büyü kartıdır. Bu kartı kullanarak hava saldırılarına karşı ve sürü halindeki hava ve kara birliklerine karşı savunma yapabilirsin. Buna ek olarak, çok az miktarda potansiyeli olsa bile bu kartı alan hasarı veren büyü kartı olarak kullanabilirsin.

9. Korumalar

Korumalar tekli hasar veren ve sadece kara birliklerini hedef alan bir kara birliğidir. Bu kartı kullanarak rakip birlikleri kısa süreliğine durdurabilir ve bu karttan sürü birliği olarak faydalanabilirsin. Buna ek olarak, gerek duyman durumunda bu kartı yem olarak değerlendirebilirsin.

8. Zehir

Zehir savunma hamlelerinin bir parçası olan büyü kartıdır. Bu kartı kullanarak tüm hava birliklerine ve aynı zamanda sürü halindeki kara birliklerine karşı savunma yapabilirsin. Buna ek olarak, bu kartın verdiği alan hasarı sayesinde onu saldırı stratejilerinde değerlendirebilirsin.

7. Golem

Golem daha çok bir saldırı kartı olmasına rağmen savunmaya katkı verebilen bir kara birliğidir. Bu kartı kullanarak sürü halindeki hava ve kara birliklerine karşı savunma yapabilirsin. Buna ek olarak, doğrudan binaları hedef aldığı için bu karttan yıkıcı güç olarak yararlanmayı deneyebilirsin.

Bu kartın yer aldığı en iyi ve en kullanışlı desteleri bulmak istiyorsan Golem desteleri kısmına göz atabilirsin.

6. Yavru Ejderha

Yavru Ejderha mini bir tank olarak kullanılabilen hava birliğidir. Alan hasarı vererek sürü halindeki birliklerin etkisiz bırakabilen bir karttır. Özellikle hava savunmasında fazlasıyla işe yarar ve karşı saldırı konusunda oyunculara çeşitli avantajlar sunabilme potansiyeli vardır.

5. P.E.K.K.A.

P.E.K.K.A. tamamen hem savunma hem saldırı birliğidir. Bu kartı deste içerisinde oyun kazandıran kart olarak kullanabilir ve aynı zamanda geri plandan kullanarak onun üzerine taktik geliştirebilirsin. Verdiği hasar çok yüksek olduğundan önüne çıkabilecek her türlü tekli kara birliğini etkisiz hale getirme potansiyeli vardır.

Bu kartın yer aldığı en iyi ve en kullanışlı desteleri bulmak istiyorsan P.E.K.K.A. desteleri kısmına göz atabilirsin.

4. Avcı

avcıAvcı hem savunma hem saldırı yapabilen bir kara birliğidir. Bu kartı kullanarak hemen hemen tüm saldırı stratejilerine karşı savunma yapabilirsin. Buna ek olarak, saldırı stratejin kapsamında bu kartın alan hasarından faydalanabilirsin.

3. Yıldırım

Yıldırım yüksek hasar veren büyü kartlarından biridir. Kuleler için doğrudan tehdit olabilme özelliğine sahiptir. Rakip birliklerin ve kulelerin saldırılarını sıfırlama potansiyeli vardır. Bu büyü kartını stratejik olarak doğru noktalarda kullanıp avantaj elde etmeye çalışmalısın.

2. Barbar Varili

Barbar Varili daha çok savunma yapabilen bir karttır. Bu kartı kullanarak sürü halindeki kara birliklerine ve iş bitirici kara birliği taktiğine karşı çözüm üretebilirsin. Buna ek olarak, kartın alan hasarı verme özelliğinden faydalanarak onu saldırı stratejine dahil edebilirsin.

1. Elektro Ejderha

Elektro Ejderha geriden kullanılarak saldırı planlanan bir karttır. Kuleleri doğrudan tehdit edebilme potansiyeline sahiptir. Rakip birliklerin ve kulelerin saldırılarını sıfırlayabilir. Özellikle birden fazla birliğe hasar verme özelliğini iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

En iyi destansı kart denildiğinde benim sıralamam bu şekildedir. Bu liste sürekli güncel tutulmaktadır. Senin tercihlerin değişik olabilir. Dilersen yorum yaparak kendi sıralamanı veya yaptığım sıralamaya yönelik önerilerini paylaşabilirsin.

142 Comments

 1. Sanberk
  • Kaan Karadeniz
 2. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 3. çağrı
  • Kaan Karadeniz
   • çağrı
    • Kaan Karadeniz
     • çağrı
     • Kaan Karadeniz
 4. BAYRAM ALI
  • Kaan Karadeniz
 5. çağrı
  • Kaan Karadeniz
 6. çağrı
  • Kaan Karadeniz
   • çağrı
    • Kaan Karadeniz
 7. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 8. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 9. Yusuf
  • Kaan Karadeniz
 10. Dadash FHN
  • Kaan Karadeniz
 11. Baydırman
  • Kaan Karadeniz
 12. Dadash FHN
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh