EMM ve Kıvılcım kontrol destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. yavuzl dedi ki:

  Bende bir kıvılcım destesi yaptım ilk bakışta zayıf bir deste gibi gözükse de doğru ellerde çok kullanışlı ve harika yemlemeleri olan, düşük iksir bedelli sağlam bir döngü destesi olduğunu düşünüyorum.
  Destemin zayıf yönü ise:lav tazisi +balon,ELEKTRO,ROKET,çarp+ tomrugun ikisi birden rakipte olması,döngü desteleri(özellikle binicili olanlar)
  Destem şöyle:
  1-KIVILCIM:Destenin ana kartı kuleye vurursa ondan sağlamı yok vuramazsa bile rakibi oyalamasi ve diğer kartlarla üstüne gitmek icin fırsat vermesi birde tomruk,çarp vb kartları yemleyerek goblin fıçısı kartına ve prensese yer açması önemli
  2-Şövalye:Destenin tank kartı kıvılcım önüne yada goblin fıçısı ve madenciyle kullanılabilir
  3-Madenci:Hem goblin fıçısıyla hem şövalyele hem de kıvılcımla sağlam kombine oluyor.
  4-Goblin fıçısı:Adam kıvılcım yada madenci veyahut şövalye ile uğraşırken kuleyi hoplatıyor asadad:)
  5-Prenses:Bu kart da hem yemleme yapıp goblin fıçısına yer açması hem de kıvılcımı yarasa, iskeletler minyonlar vb kartlardan koruması birde rakibin dikkatini dağıtması yönünden bulunmaz bir kart
  6-Dalkavuk:Hava savunması yapar ve domuz binicisine karşı kullanılabilir bir karttır.
  7-Ateş ruhları:Bu kartı kıvılcımın arkasına atarsan özellikle minyon sürüsünden koruyabilirsin.Ayrıca hava savunması ve rakibin çarpını yemlemek için ideal.Madenciyle de sağlam gider kendisi.
  8-Buz ruhu:Döngü kartıdır ama çok işe yarar.Mesela balonu durdurabilir,domuz.binicisinin fazladan bir vuruş yapmasını önler ve kıvılcıma bitirici hamleyi yapmak için fırsat tanıyabilir.
  Evet destem böyle kupam 3300-3500 arasında gidip geliyor.Yorumunu bekliyorum:)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste olmuş. Ben zayıf yönlerinin Balon, Elektro veya Roket olduğunu düşünmüyorum. Üç Silahşor kartı biraz problem çıkartabilir. Üstelik destede hiç büyü kartı yok anlık olarak rakip kartlara müdahale etme konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Onun dışında kullanışlı bir deste yani epey işe yarar.

   • yavuzl dedi ki:

    Teşekkürler yorumun için.O halde destenin bu bahsettiğin zayıf yönünü kapatmak için küçük bir ameliyat yapmaya ne dersin 🙂 mesela neyi çıkarabiliriz yada risk alıp bu eğlenceli destenin keyfini mi çıkarıyım 😉

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Ateş Ruhları yerine Alev Topu tercih ederek bu problemi ortadan kaldırabilirsin. Deste bu haliyle çok daha iyi olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir