Elit Barbarlar desteleri: En iyi 12 deste (Kasım 2018)

Elit Barbarlar desteleri mi arıyorsun? Elit Barbarlar kartının yer aldığı en kusursuz desteleri incelemek ister misin?

Elit Barbarlar kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Elit Barbarlar destelerini bulabilirsin. Bu desteler en zor kullanılandan en kolay kullanılana doğru sıralanmıştır. Kullanımı zor olan deste seni daha yüksek kupalara çıkarabilme potansiyeline sahiptir.

1. Madenci ile Kraliyet Devi destesi

   

   

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

2. Domuz Binicisi destesi

   

   

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve bina kartı yoktur.

3. Roket destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

4. Goblin Fıçısı ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, geriden kullanılarak saldırı planlanabilecek kart ve bina kartı yoktur.

5. Kraliyet Devi ile Roket destesi

Bu deste 5.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

6. Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden iyi durumdadır. Destede işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

7. Golem destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

8. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

9. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede tank birliği, geriden kullanılarak saldırı planlanabilecek kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilecek kart yoktur.

11. Domuz Binicisi ile Madenci destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

12. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

18 Comments

 1. Herr Kobolde
  • Kaan Karadeniz
 2. Samet
  • Kaan Karadeniz
 3. Bugra
  • Kaan Karadeniz
 4. arda
  • Kaan Karadeniz
 5. arda
  • Kaan Karadeniz
 6. arda
  • Kaan Karadeniz
 7. arda
  • Kaan Karadeniz
 8. arda
  • Kaan Karadeniz
 9. Bahadır
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh