Elit Barbarlar desteleri: En iyi 10 deste (Aralık 2018)

Elit Barbarlar desteleri mi arıyorsun? Elit Barbarlar kartının yer aldığı en kusursuz desteleri incelemek ister misin?

Elit Barbarlar kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Elit Barbarlar destelerini bulabilirsin. Bu desteler en zor kullanılandan en kolay kullanılana doğru sıralanmıştır. Kullanımı zor olan deste seni daha yüksek kupalara çıkarabilme potansiyeline sahiptir.

1. Standart deste

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalamanın altında seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha kötüdür. Bu desteyi kullanırken destede oyun kazandıran kartın, hava birliklerine yüksek hasar veren kartın, hava birliklerine karşı kullanılan yeterli kartın, ortalama hasar veren büyü kartının, tank kartının, geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın ve saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

2. Madenci ile Kraliyet Devi destesi

   

   

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

3. Domuz Binicisi destesi

   

   

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve bina kartı yoktur.

4. Roket destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

5. Goblin Fıçısı ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, geriden kullanılarak saldırı planlanabilecek kart ve bina kartı yoktur.

6. Kraliyet Devi ile Roket destesi

Bu deste 5.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

7. Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden iyi durumdadır. Destede işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

8. Golem destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

9. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

18 Responses

 1. Herr Kobolde dedi ki:

  Hocam nasil? Oduncu-prenses-elit barbar-ates ruhları-çarpma-alev topu-domuz binici-mega dalkavuk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Gayet iyi bir deste. Ben Domuz Binicisi kullanan birisi değilim ama bu kartı kullanan kişileri memnun edebilecek bir deste diyebilirim. Tabi hava savunması konusunda birazcık dikkat gerek. Eline sağlık ve paylaşımın için teşekkürler.

 2. Samet dedi ki:

  Mega Şövalye-Elit Barbarlar-Büyücü-Oduncu-Haydut-Oklar-Öfke-Ateş ruhları

 3. Bugra dedi ki:

  Hocam işte aradığım konu emeğiniz için tesekkurler

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Rica ederim. Pek çok kart için artık bu şekilde deste paylaşacağım. Yani yeni desteler sık sık eklenecek. Takipte kalmanızda fayda var.

 4. arda dedi ki:

  abı dedıgımı yaptım elıtımı 10 yaptım sımdı desteyı kullanma zamanı bu aradapaylastıgn desteelrın yarısından cogu metada var yanı oyunda srılamadakı adamlarda

 5. arda dedi ki:

  ben elıt abrabrı 10 yapacagım etkılı olurmu ama daha var bu araada bu atıcı kartı ne ıs yapar yanı destesede neelre karsı ıyı savunur

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kara birliklerinin büyük bir bölümüne karşı etkili savunma yapmanı sağlar ve bununla birlikte tank olma görevini görür. Yani çok kullanışlı bir karttır. Elit Barbarlar kartının seviyesini yükseltirsen senin için çok daha iyi olur elbett.

 6. arda dedi ki:

  Ben silahşor yerine cellat aldım iyi olurmu

 7. arda dedi ki:

  ben savas yaparken elit barbarlar destesiyle girmiştim ve rakipte 1.seviye mega şovalye vardı 6.seviye binici ve birde tomruk vardı rakibim her zaman mega şovalye binici atıyordu ve arkasında tomruk atıyordu ben buna karşı birşey yapamdım elit barbarlar felan attım etki etmedı mega şovalye elit barbarları yedi bitirdi ve ben buna karşı etkisiz kaldım ne yapabilirim 8.arendayım 10 levelim acilen yardım bu arkada kartlarımın seviyesi elit barbarlar 9.sv binici 6sv pekka 4 sv acil cvp

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bir önceki mesajında farklı bir senaryo söz konusuydu. Desteleri kullanırken rakip kartları durdurma konusunda sıkıntı yaşıyorsan hangi kartın hangisini durdurabileceğini iyi öğrenmelisin. Mega Şövalye + Domuz Binicisi + Tomruk toplamda 13 iksir demek. Senin maksimum 13 iksir harcayarak bu kombinasyonu durdurman gerekir. 5 iksir bedeline sahip Felaket Kulesi ve 3 iksir bedeline sahip Mega Dalkavuk kullanmayı deneyebilirsin. Mega Şövalye kartının önüne çoklu birlik atarsan zaten onu durdurmayı beklememelisin.

 8. arda dedi ki:

  once arkadan atıcı sonra onune elit barbarlar ofke birde rakip iskelet ordusu çıkarıyor ne yapablilirim etkisiz kalıyorum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hava birliklerinden oluşan bir deste kullanmayı deneyebilirsin. Fakat bu destede Valkür gibi dayanıklı bir kartın yer aldığından emin olmalısın.

 9. Bahadır dedi ki:

  Çok beğendim 🙂 Çok teşekkürler…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Beğendiğine sevindik. Umarım yayınladığımız diğer desteler de hoşuna gider. Bol şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir