Elit Barbarlar desteleri: En iyi 10 deste (Ağustos 2018)

Elit Barbarlar desteleri mi arıyorsun? Ağustos ayında kullanılan en kusursuz Elit Barbarlar destelerini incelemek ister misin?

Elit Barbarlar kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Elit Bararlar destelerini bulabilirsin. Aşağıdaki desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Roket destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.4 iksirdir. Bu deste Roket kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Goblin Fıçısı ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Bu deste Goblin Fıçısı ile Madenci kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Kraliyet Devi ile Roket destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 5.0 iksirdir. Bu deste Kraliyet Devi ile Roket kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Dev destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Bu deste Dev kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.4 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Domuz Binicisi destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Bu deste Domuz Binicisi kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Kraliyet devi destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.8 iksirdir. Bu deste Kraliyet Devi kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Goblin Fıçısı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Bu deste Goblin Fıçısı kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Domuz Binicisi ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.9 iksirdir. Bu deste Domuz Binicisi ile Madenci kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Domuz Binicisi destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.1 iksirdir. Bu deste P.E.K.K.A. kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

16 Comments

 1. Samet
  • Kaan Karadeniz
 2. Bugra
  • Kaan Karadeniz
 3. arda
  • Kaan Karadeniz
 4. arda
  • Kaan Karadeniz
 5. arda
  • Kaan Karadeniz
 6. arda
  • Kaan Karadeniz
 7. arda
  • Kaan Karadeniz
 8. Bahadır
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh