Elektro Büyücü Meydan Okuması’na özel deste

Elektro Büyücü Meydan Okuması kısa süreliğine gerçekleştirilecek bir özel etkinlik meydan okumasıdır. Bu meydan okuma etkinliğinde oyunculara yeni gelecek olan Elektro Büyücü kartı ile bir deste oluşturma imkanı sunulmaktadır. Meydan okumanın kuralları ve genel bilgileri için detaylı bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Elektro Büyücü Meydan Okuması etkinliğine ilk giriş ücretsiz olacak ve ücretsiz girişten her sonraki giriş için 100 Taş ödenmesi gerekecektir. Etkinlik kapsamında 12 galibiyete ulaşmanız durumunda Elektro Büyücü kartına ve aynı zamanda büyük ödüle sahip olabileceksiniz. Oyuncular bu etkinlikte sahip olmadıkları kartlar dahil olmak üzere tüm kartlarla deste oluşturma hakkına sahip olacaklardır.

Elektro Büyücü Meydan Okuması Destesi

Elektro Büyücü: Elektro Büyücü kartının son derece ilginç bir kart olduğunu belirtmeliyim. Rakip birlikleri anlık olarak hareketsiz bırakması sayesinde fazlasıyla kullanışlı bir karttır. Bu kartı özellikle Çarpma büyüsüyle birlikte kullandığınız zaman son derece etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Alev Topu: Karşı tarafta yer alacak Elektro Büyücü kartını durdurabilmek için bu karta ihtiyacınız olacaktır ve bu nedenle destede yer almaktadır. Alev Topu, Elektro Büyücü kartına karşı kullanılabilecek en etkili kart olmasının yanında oyun bitirici bir işleve de sahip olabilir.

Mega Dalkavuk: Savunma anlamında elinizi rahatlatır. Buz Golemi ile bir araya getirilerek kolayca karşı saldırı gerçekleştirebilirsiniz. Bu destede kendisine başka bir görev düşmemektedir. Yine de rakibe bu kartın elinizde olduğunu belli ettiğinizde çok fazla fırsat vermemek için onu temkinli kullanmalısınız.

Çarpma: Elektro Büyücü kartıyla birlikte kullanıldığında son derece etkili sonuçlar verebilmektedir. Özellikle Minyon Sürüsü birliklerini durdurmada fazlasıyla etkilidir. Bu büyü kartını boş yere kullanmamak için çaba göstermeniz gerekecektir çünkü her boş yere kullanım Elektro Büyücüsü ile yapacağınız kombinasyondan elinizin boş dönmesi anlamına gelecektir.

Okçular: Bu kartın artık her destede yer alması sizi yanıltmamalıdır çünkü Mezarlık kartına karşı en etkili savunmayı bu kart yapabilmektedir. Bununla birlikte kullanım bedelleri oldukça düşüktür. Hem hava hem kara savunması yapabilecek bir kart arıyorsanız ilk tercihiniz bu kart olmalıdır.

Domuz Binicisi: Skor almanızı kolaylaştıracak bir kart olduğundan kullandığınız destede yer almalıdır, aksi taktirde skor elde etmekte zorlanabilirsiniz. Bu destede onu birkaç kartla bir araya getirebilirsiniz. Sadece elinizdeki kartları boş yere kullanmamaya özen gösterin.

Elit Barbarlar: Oldukça güçlüler ve Domuz Binicisi ile bir araya getirildiğinde son derece etkili olabilmektedirler. Oyundaki favori kartlarım arasında yer almaktadırlar. Yakın zamanda daha güçsüz hale getirilmeden ondan olabildiğince faydalanmaya çalışmalısınız ama bunu yaparken rakibin size karşı yaptığı hamleleri yakından takip etmelisiniz.

Buz Golemi: Buz Golemi savunmada fazlasıyla işinize yarayacak ve rakip Elektro Büyücü kartının etkisini kırma konusunda size yardımcı olacaktır. Elektro Büyücü kartını durdurmanın en kolay yollarından birisi bu karttır. Gerektiğinde kullanın ve karşı saldırı için hazırlık yapmayı ihmal etmeyin.

Elektro Büyücü Meydan Okuması etkinliğinde kullanabileceğiniz bu deste sayesinde epey galibiyet alabilirsiniz. Kendi oluşturduğunuz destelere daha fazla güveniyorsunuz elbette onları kullanmalısınız. Yukarıdan bu videonun kaynağını öğrenebilir ve nasıl kullanıldığına göz atabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

21 Cevaplar

 1. ARDA dedi ki:

  ABİ KUPAM 2719 10.ARENAYA ÇIKMAK İSTİYORUM BÜTÜN DESTELERİ KULLANDIM NERDEYE AMA YARISINDA ÇOGUNU KULLAANAMIM BANA ACİLELN BİR DESTE VERİRİMSİİN LÜTFEN ABİ #UQJG9282 ABİ BU BENİM OYUN KODUM BAKARSAN BİDE ZAHMET OLMASSA TAKİP EDİYORUM AMA BİR TÜRLÜ ÇIKAMIYORUM 6 EFSOM VAR GECE CADISI BUZ BÜYÜCÜSÜ MEZARLIK TAZI ELEKTURO LÜTFEN DESTE VER

 2. Eren Çaylak dedi ki:

  Elektro büyücü ve buz büyücüsü ile ilgili deste önerebilir misiniz?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İkisinin aynı destede olmasını mı istiyorsun yoksa ikisiyle ilgili farklı farklı desteler mi istiyorsun?

 3. Royale dedi ki:

  Selamun aleykumm kivilcimli elektro buyuculu deste bulamdim oneride bulunurmusnuz :))

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aleyküm selam, bu desteyi deneyebilirsin.

   Kıvılcım – Elektro Büyücü – Dev – Goblin Çetesi – Minyonlar – İksir Toplayıcı – Felaket Kulesi – Çarpma

 4. Can dedi ki:

  Son destenin buz gölemsiz hali veya benzerini bulabilirsiniz (7.arenadayım) (sadece elektro büyücüm var efsanevi olarak)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Buz Golemi yerine Şövalye kartını kullanabilirsiniz. Aynı işlevi görecektir merak etmeyin.

 5. Melih dedi ki:

  Elektro Büyücü ve Prenses ile bir deste önerisi alabilirmiyim 8. arenadayım.

 6. rpyqle dedi ki:

  elektro büyücü tomruk ve prenses destesi söylermisiniz deste de buz golemi olmasın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yorumlar üzerinden deste önerisi yapmıyoruz maalesef. Sitedeki desteleri incelemenizi öneririm.

 7. Sanane dedi ki:

  Lan sadece oduncu ve elektro büyücü destesi dedik lan .

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ne dediğinizi maalesef anlayabilmiş değilim. Bir talebiniz veya isteğiniz varsa bunu dile getirebilirsiniz.

 8. Bilal dedi ki:

  Abi elektro buyuculu,buz buyuculu,mezarlik destesi bulabilirmisin cok acil

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mezarlık kartı elimde yok deneme yapamıyorum. Elektro Büyücü için ise denemeler sürmektedir.

 9. Çılgın Ordu dedi ki:

  Abi koçbaşı etkinliği var.Deste yaparmısın yada deste gösterirmisin.

 10. MerTheGamerTR dedi ki:

  Ben Elektro Büyücü – Golem – Madenci – Tomruk – İskelet Ordusu – Felaket Kulesi – Alev Topu – Oduncu Kullandım ve 7 Galibiyet Aldım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ben maalesef 6 galibiyette kaldım ve devamını sanırım getiremeyeceğim. Rakipler benden epey iyi oynadılar, tabi ben de basit hatalar yaptım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir