Efsanevisiz desteler: 10+ en iyi deste

Efsanevisiz deste mi arıyorsun? En kullanışlı olan efsanevi kartın yer almadığı en iyi desteleri incelemek ister misin?

Efsanevisiz desteler elinde herhangi bir efsanevi kart bulunmayan veya efsanevi kartların seviyesi düşük olan oyuncular için idealdir. Aşağıdan bu tür destelere ulaşabilirsin. En iyi deste en başta verilmiştir. Eğer bir deste işine yaramazsa bir sonraki desteyi deneyebilirsin.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni efsanevisiz desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Golem destesi

Yavru Ejderha Barbar Varili Golem

Korumalar Yıldırım Prens

Bu deste 4.1 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hiç destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

3. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hiç destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

4. Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

5. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hiç destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

6. Dev destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

7. Koçbaşı ile Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hiç destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

8. Golem destesi

avcı

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede dört tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

9. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hiç destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

10. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

11. Kraliyet Devi ile Roket destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

12. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

13. Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

14. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

15. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

16. Koçbaşı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

17. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede destansı kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

18. Golem destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede beş tane destansı kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Barbar Varili Golem Korumalar

Avcı Zehir Prens

Bu deste 3.9 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

1 Response

  1. iDarkyy dedi ki:

    #90VJJQGLY ABI DESTE ONERIR MISIN ? Tesekkurler bu arada <3 Seviyeler onemli degil deste guzel olursa surekli o destenin kartlarini basicam isteyerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir