Efsanevisiz desteler: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Efsanevisiz deste mi arıyorsun? Eylül ayında en kullanışlı olan efsanevi kartın yer almadığı en iyi desteleri incelemek ister misin?

Efsanevisiz desteler elinde herhangi bir efsanevi kart bulunmayan veya efsanevi kartların seviyesi düşük olan oyuncular için idealdir. Bu destelerdeki kartların seviyeleri daha kolay yükseltiği için daha faydalıdırlar. Aşağıdaki desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır.

1. Üç Silahşor ile Dev destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 4.5 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Dev, Üç Silahşor ve Koçbaşı kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

2. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.3 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan bir kart yoktur. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Domuz Binicisi ve Havan kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

3. P.E.K.K.A. ile Domuz Binicisi destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.6 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan bir kart yoktur. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Domuz Binicisi, P.E.K.K.A. ve Havan kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

4. P.E.K.K.A. ile Domuz Binicisi destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.5 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Domuz Binicisi, P.E.K.K.A. ve Havan kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

5. Dev destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.4 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Dev kartını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

6. Domuz Binicisi destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.0 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Domuz Binicisi kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

7. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.6 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan bir kart yoktur. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Domuz Binicisi ve Havan kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

8. Golem destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.9 iksirdir. Deste daha çok hava birliklerinden kuruludur. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Golem kartını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

9. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 3.1 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Domuz Binicisi ve Havan kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

10. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu destenin ortalama iksir bedeli 5.3 iksirdir. Deste daha çok kara birliklerinden kuruludur. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu deste ile maç kazanmak istiyorsan Golem, Üç Silahşor ve Koçbaşı kartlarını en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısın.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

One Response

  1. iDarkyy

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh