Efsanevi Mücadele rehberi

Efsanevi Mücadele etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Efsanevi Mücadele etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Efsanevi Mücadele etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait bir deste kullanabilirsin ve bu desteyi hiçbir kart sınırlaması olmadan, elinde bulunan kartlardan oluşturabilirsin. Bu etkinliğin kısa süreliğine gerçekleştirildiğini aklından çıkartmamalı ve olabildiğince kısa sürede ödül kazanmak için mücadele katılmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Modern Royale etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 2 galibiyet 100 altın, 4 galibiyet 3000 altın, 6 galibiyet 5000 altın, 8 galibiyet 10000 altın, 10 galibiyet 20000 altın ve 12 galibiyet 1 adet Efsanevi Sandık kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 700 altın ve 1 ender kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 11000 altın ve 550 kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bu mücadeleye ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını denediği için işiniz daha kolay olacaktır. Eğer mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsanız daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir.

Taktik 3: Seçilebilecek popüler kartlara dikkat edin

Normal şartlarda sadece elinde bulunan kartlarla deste oluşturabilirsin ama burada durum biraz daha farklıdır. Desteleri oluştururken elindeki kartları kullanabileceğini unutmamalısın. Dolayısıyla bu etkinlikte Mega Şövalye, Golem ve Kraliyet Hayaleti kartlarının epey popüler olacağını bilmelisin. Bu kartlara karşı işini kolaylaştırmak için Cehennem Ejderhası, Felaket Kulesi ve Korumalar gibi kartlara kullanacağın destede yer vermeye çalışmalısın.

Taktik 4: Ortalama hasar veren büyü kartı almayı unutmayın

Bu belki çok önemli bir taktikmiş gibi görünmeyebilir ama pek çok oyuncu bu konuda hata yapabilmektedir. Oluşturduğunuz deste ne olursa olsun mutlaka içerisine en az bir tane ortalama hasar veren büyü kartı eklemelisiniz. Alev Topu ve Zehir kartları arasından seçim yapman gerektiğinde kesinlikle tercihin Zehir olmalıdır. Zehir kartı şu an oldukça etkili bir karttır.

Taktik 5: Bina kartlarını es geçmeyin

Bu mücadele büyü kartları kadar bina kartları da önemlidir. Eğer mümkünse kullanacağınız desteye kesinlikle Fırın, Mezar Taşı veya Felaket Kulesi kartlarından bir tanesini eklemelisin. Bu tür bina kartları savunma yapmanızı kolaylaştıracağı gibi rakip üzerinde baskı kurmanıza da yardımcı olacaktır.

Taktik 6: Sabırlı ve güvenli oyunu tercih edin

Her ne olursa olsun sabırlı ve güvenli oynamaya çalışmalısın. Bu her zaman işine yarayacak bir stratejidir çünkü oyunu kazanmanı sağlayabilecek taktiklerden birisidir. Her zaman savunmada pozitif iksir takası yapmaya çalışmalısın. Bunu başarırsan oyunu kazanmaya yakın taraf sen olabilirsin.

Taktik 7: Doğru desteleri kullanmaya çalışın

Efsanevi Mücadele kapsamında doğru desteleri kullanamazsan bu etkinlikten maksimum galibiyet alamazsın. Senin için birkaç deste oluşturmaya çalıştım. Bu destelere göz atarak ve dilediğini kullanarak bu etkinlikten maksimum galibiyet almayı başarabilirsin. Benim fikrimi soracak olursanız eğer 7., 8., 9., 11. ve 12. desteler diğerlerine göre daha iyidir. Kullanmak istediğiniz destenin üzerine tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsiniz.

 1. EBMCE ve Kraliyet Hayaleti destesi
 2. KHC ve Golem destesi
 3. MŞCE ve Domuz Binicisi destesi
 4. Efsanevi kartsız Goblin Fıçısı ve Dev İskelet destesi
 5. KHMCE ve Mega Şövalye destesi
 6. PCEKP ve Dev destesi
 7. GCHCE ve Kraliyet Hayaleti destesi
 8. TKA ve X-Yayı destesi
 9. PM ve Goblin Fıçısı destesi
 10. TKHEB ve Golem destesi
 11. MBA ve Mega Şövalye destesi
 12. KCT ve Domuz Binicisi destesi
 13. TP ve Mezarlık döngü destesi
 14. KHEBP ve Dev destesi

Bu önerileri değerlendirerek Efsanevi Mücadele etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

24 Comments

 1. çağrı
  • çağrı
   • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
   • çağrı
    • Kaan Karadeniz
     • çağrı
     • Kaan Karadeniz
 2. çağrı
  • Kaan Karadeniz
 3. çağrı
  • Kaan Karadeniz
 4. Alperen
 5. Mikail
 6. Arda Nayki
  • Kaan Karadeniz
 7. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 8. Ahmet
  • Kaan Karadeniz
 9. TARIK
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh