Dünya Çapında Turnuva desteleri: En iyi 10 deste (1-3 Ocak 2019)

dünya çapında turnuva desteleri

Dünya Çapında Turnuva desteleri mi arıyorsun? 11. seviye özel en iyi destelerle olabildiğince fazla savaş kazanıp ödülleri topla.

Dünya Çapında Turnuva belirli kurallara sahip bir tür turnuvadır. Turnuva 3 gün sürer. Savaşlar 11. seviye standardına uygun şekilde gerçekleştirilir. Tüm oyuncuların kral kulesi ve kartları seviyesi 11 olarak sabittir. Aşağıda en iyi 11. seviye Dünya Çapında Turnuva destelerini bulabilirsin.

1. Balon destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede kara birliklerine alan hasarı veren kartın, ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Koçbaşı destesi

avcı

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha iyidir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

4. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

5. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğunu unutmamalısın.

6. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın ve saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

7. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının olmadığını unutmamalısın.

8. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede tank görevi gören kartın ve saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

9. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede hava birliklerine yüksek hasar veren kartın, ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

10. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın ve saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

Burada yer alan Dünya Çapında Turnuva desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

2 Responses

 1. Mehmet Yasin dedi ki:

  Abi şu desteyi ekler misin
  Mega dalkavuk
  Buz golemi
  Alev topu
  Elektro büyücü
  Domuz binicisi
  Mega şövalye
  Cehennem ejderi
  Kasırga

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef deste eklemesi yapmıyorum. Tüm desteler oyundaki en iyi desteleri içerdiği için farklı desteleri dahil etmem mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir