Dondurmalı Domuz Binicisi ve Elit Barbarlar destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

14 Cevaplar

 1. Mert dedi ki:

  Buz golemi ve buz ruhunun yerine ne kullanabilirim?

 2. Sinan dedi ki:

  Bu deste Golem, Tazı gibi kartlara karşı çok eksik kalır. Minyonlar yerine Cehennem Ejderi alsak ne faydası olur?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Golem ve Lav Tazısı bu deste için bir sıkıntı değil yanlış düşünüyorsunuz. Söz konusu değişiklik pek bir işe yaramaz. Aksine desteyi çok daha kötü hale getirir.

 3. Emee dedi ki:

  Abi ben yedinci aeenaya dustum ama sekizinci aranadekileri yani efsolar harici sekizi bitirdim 9 geccem derken 7 dustum nasil kalka bilirim 9 a

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Daha fazla oynayarak olabilir mesela. Yani sıralama düşersin, sıralama yükselirsin. Yapman gereken elindeki kartların seviyelerini yükseltmektir.

 4. Memet dedi ki:

  Domuz binicim 4 level koçbaşı 5 level jangisi daha iyi olur ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bulunduğu desteye göre değişir. Hangi desteyi kullanmak istiyorsunuz?

   • Mehmet dedi ki:

    Sitenizdeki Dondurmalı Domuz Binicisi ve Elit Barbarlar Destesi
    Kullanmak Istiyorum

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Kartların birbiriyle uyumu dışında pek bir şey değişmeyeceği için ben olsam Domuz Binicisi kullanmayı tercih ederdim. Çünkü kuleye veya binalara vurması daha garanti.

 5. Anonim dedi ki:

  Elimde dondurma,çarpma,domuz binicisi,silahşor,minyonlar var ama diğer kartlar yok.Acaba elit barbarlar yerine barbarlar , buz golemi yerine valkür , buz ruhu yerine okçular nasıl olur bide 4. arena için güzel bir deste önerebilir misin elimde bulunan destansı kartlar prens,dev iskelet,p.e.k.ka,dondurma,öfke,balon,goblin fıçısı, ,iskelet ordusu.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yorum üzerinden deste önerisi yapmıyorum maalesef. Sitede arama yaparak dilediğin destelere ulaşabilirsiniz. Bu destede söylediğin değişiklikleri yapmak çok faydalı olmayacaktır.

   • Eray dedi ki:

    birşey sorucam minyonlar yerine minyon sürüsü koyabilir miyim?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Desteyi beraber inceleyelim. Bu haliyle destenin en önemli sıkıntısı doğrudan kuleye hasar verebilecek bir büyü kartına sahip olmaması ve özellikle Goblin Çetesi gibi kartlara karşı etkin bir kartının bulunmamasıdır. Minyonlar yerine Minyon Sürüsü eklemek durumunda benzer sıkıntıları yaşarsın ve bununla birlikte rakibe Mezar Taşı kartını kullanıp sana karşı etkin savunma yapma şansını tanımış olursun. Eğer kartına çok güveniyorsan yani seviyesi yüksekse değiştirebilirsin ama bu dezavantajları göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir