Domuz Binicisi, Silahşor ve P.E.K.K.A. destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

24 Cevaplar

 1. Memet dedi ki:

  Abi efsanevisiz ve savunması düşük bir destede sadece felaket kulesiyle savunma yapabilir miyiz

 2. Mehmet dedi ki:

  Dev ile Madenci kartı aynı destede olabilir mi?
  Çarpma,Dev,Madenci,Top,Mega Dalkavuk,İskelet Ordusu,Zehir,Cehennem Ejderhası
  Bu desteyi değerlendirebilir misiniz?

 3. Cafer Sağdık Demirci dedi ki:

  Büyücü-elektro Büyücü-elit barbarları-çarpma-madenci-bombacı-oklar-pekka.
  İMCELERSEN SEVİNİRİM

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste güzel bir deste. Ama kullanım bedeli yüksek ve destede İksir Toplayıcı kartı bulunmuyor. İksir yönetimi konusunda başarılı olamazsan deste işe yaramaz yani bu deste herkes uygun değil. Onun dışında pek eksiği yok diyebilirim.

 4. Alper dedi ki:

  Benim elimde güzel bir deste var : Golem,Mezarlik,Elit barbar,Goblin çetesi,Çarpma,Alev topu,Prenses,Minyon sürüsü.

  Destenin çok fazla iksir maliyetinin olduğunun farkındayım fakat ilk başlarda savunma yaparak 2x iksiri bekleyeceğiz ve ardından saldırıya geçeceğiz bu desteyle 2700 kupadan 3000 kupaya çıktım kullanımı çok rahat diyebilirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste ama Cellat çok büyük sıkıntı olur bu deste için. Yani nasıl desem, Cellat kartının çok sık kullanıldığı bugünlerde kullanmak çok mantıklı olmayabilir. Yine de vakit bulur bulmaz paylaşacağım.

 5. Sencer Satıcı dedi ki:

  PEKKA-OFKE-BALON-MINYON SURUSU- CELLAT VEYA BUYUCU-ISKELET ORDUSU-CARPMA-
  deste nasil sitenizde yayinlan madindan memnun olurum

  • Sencer Satıcı dedi ki:

   Ok da var

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Deste için teşekkürler. Destenin kullanım bedeli çok yüksek ve İksir Toplayıcı yok. Buna ek olarak kartların birbiriyle uyumlu olduğunu söyleyemem. Rakip İksir Toplayıcı kullanıp iksir yönetimini kolaylaştırmaya çalıştığında ona karşılık vermekte zorlanabilirsiniz.

 6. Onur Ortaç dedi ki:

  Benim Yaptığım çok güzel bir deste var (kendim bulduğum) P.E.K.K.A. – Elit barbar – Öfke (yerine alev topuda olabilir) – Goblin Çetesi – Çarpma – Tomruk – Cellat – Büyücü incelersen sevinirim

  • Onur Ortaç dedi ki:

   Bu arada destenin amacı elit barbar + öfke + çarpma kombosunu tutturmak veya pekka nın arkasına büyücü veya cellat ı koyabilmek goblin çetesi ani gelen saldırılar için tomruk ise goblin fiçısı veya ani bir saldırıya karşı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kartların birbiriyle uyumu açısından sorun yaşayabilirsin. Taktiğini anladım ama destenin sinerji problemi var. Belki büyük bir problem değil tabi ama destede bina kartı da yok. Bu durumda sinerji açısından sorun çıkaracak kartlar çok büyük sorun yaratabilirler. Öfke varken destede eğer rakibinin elinde Madenci ve İksir Toplayıcı kartları varsa sorun yaşayabilirsin. Öfke yerine Alev Topu koyduğun zaman destenin sahip olduğu defoları kapatmış oluyorsun ama bu sefer 4.3 gibi çok yüksek bir kullanım bedeliyle karşı karşıya kalıyorsun. Eğer onay verirsen, adının geçeceği bir biçimde desteyi Alev Topu kullanılacak şekilde sitede yayınlayacağım.

 7. Efe Parçalı dedi ki:

  Sitenizde bulunmasından memnun olurum deste: Haydut. 3 silahşör dev mezarlık tomruk iskelet ordusu alev topu iyileştirme iyileştirme yoksazehir alabilirsiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Desteyi birlikte inceleyelim. Destenin savunma potansiyeli gerçekten çok düşük ama saldırı yönü aynı oranda çok kuvvetli. Kartların birbiriyle uyumu ortalama düzeyde ama rakibin hamlelerini karşılama konusunda sıkıntı yaşatabilecek kartlara sahip. Diğer taraftan destenin kullanım bedeli çok yüksek, hava savunması yapabilecek sadece bir tane kart var ve bu kartın kullanım bedeli aşırı yüksek. Bu niteliklere sahip bir desteyi paylaşmam doğru olmaz ama her zaman önerilere açığım, yeni desteler önerebilirsiniz.

 8. Efe dedi ki:

  Ben bir tane deste önerebilirim çok işe yarıyor 10. Arenaya çıkarabilir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aynı mesajı iki kez göndermenize gerek yok, mesaj bana ulaşmaktadır. Her türlü öneriye açığım, desteyi inceledikten sonra paylaşabilirim.

 9. Emirhan dedi ki:

  Mezarlık destesi önerebilir misiniz çünkü mezalık destelerinizde savunma kartları yok

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Sitede yer alan pek çok Mezarlık destesinde savunma binası bulunmaktadır. Doğru destelere baktığınızdan emin misiniz?

 10. Emirhan dedi ki:

  Goblin Çetesi yerine ne kullanabilirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste kapsamında Mega Dalkavuk kullanmaktan başka çare yok maalesef. Eğer elinde Korumalar varsa ve seviyesi yüksekse onu kullanmayı deneyebilirsin. Aksi takdirde Mega Dalkavuk yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir