Domuz Binicisi desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Domuz Binicisi desteleri mi arıyorsun? Hızlı hamlelerle rakibi baskı altında tutabileceğin en iyi Domuz Binicisi destesini bulmaya ne dersin?

Aşağıda en iyi Domuz Binicisi destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin. Örneğin, 4000 kupada yer alıyorsan doğrudan 5200 kupaya ulaştıran desteyi değil 4300 veya 4600 kupaya ulaştıran desteyi tercih etmelisin.

1. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Üç Silahşor ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Golem ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Domuz Binicisi desteleri - Ağustos 2018

Aşağıdaki menüden faydalanarak Ağustos ayının en iyi Domuz Binicisi destelerine ulaşabilirsin. Bu desteler hala kullanışlıdır. Ancak tamamen işe yarar olmaları konusunda bir garanti veremem. Kullanıp kullanmama kararı tamamen sana aittir.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 2.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 2.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Hemen en iyi desteleri bulun

Diğer kartlar için hazırlanmış en iyi desteleri bulmak için aşağıdaki butonlardan faydalanabilirsin. Butonlar kartların kalitesine göre renklendirilmiş ve iksir bedeline göre sıralanmıştır. Burada sadece oyun kazandırma becerisine sahip kartların olduğunu unutmamalısın.

Burada yer alan Domuz Binicisi desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Domuz Binicisi için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

596 Cevaplar

 1. Harun dedi ki:

  Abı PEKKA ile domuz binici destesı önerırmısn kupam 4011 4100 ve 4200 çıkartan deste varsa yazarmsın kodum 2JV890CR2

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin. Seni 4300’ün üzerine çıkaracak bir deste tabi desteye biraz alışmalısın.

   – P.E.K.K.A.
   – Domuz Binicisi
   – Buz Büyücüsü
   – Mega Dalkavuk
   – Goblin Çetesi
   – Alev Topu
   – Oklar
   – Çarpma

 2. Mert dedi ki:

  Yeni site tasarımı ve tahmini en yüksek kupa miktarlarını belirtmen de güzel olmuş abi destenin yanında. İyi çalışmalar.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok teşekkürler. Böylesi çok daha iyi oldu. En azından herkesin aradığı tarzda deste bulabileceğini düşünüyorum.

 3. kazim dedi ki:

  abi bana 4300 destesi onerirmisin lutfen kodum bu u22cl9vv

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanmanı öneririm:

   – Domuz Binicisi
   – Roket
   – Goblin Çetesi
   – Buz Büyücüsü
   – Buz Ruhu
   – Mezar Taşı
   – Kasırga
   – Tomruk

 4. #burak dedi ki:

  Kupan kac reis bi de oyuncu nickin

 5. Emrebabageldi dedi ki:

  Tomruk yerine çarpmayı alsam olu mu ?

 6. BAYRAM ALI dedi ki:

  Abi benim arkadaşım deste arıyor ona yardımcı olursan sevinirim oyuncu kodu #clg20quj sana çok selam söylememi istedi size çok selamı var

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aleyküm selam, aşağıdaki desteyi kullanabilir. Biraz zor destedir ama fazlasıyla işe yarar.

   – Madenci
   – Prenses
   – Goblin Fıçısı
   – Valkür
   – Goblin Çetesi
   – Yarasalar
   – Felaket Kulesi
   – Çarpma

 7. BAYRAM ALI dedi ki:

  abi benim klan liderimin destesini sana takdim ediyim eğer büz gozlemini kullanmayı bilen için vazgeçilmez bir deste bu deste buradaki bazı destelere benziyor
  büz golemi
  büz ruhu
  çarpma
  silahşor
  binici
  mini P.E.K.K.A
  yarasalar
  haydut
  deste çok hızlı bir döngü destesi ama büz golemini kullanmayı bilmek gerekiyor

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destenin eksikleri var yani her oyuncu kullanamaz. O nedenle paylaşamayacağım. Destenin kullanışlı olması için sürekli ama sürekli rakibin büyü kartlarını etkisiz bırakman gerek. Her oyuncu bunu yapabilecek beceriye sahip değil maalesef.

 8. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ben teşekkür ederim abi . Eğer sıkıntılı olan desteler düzeltilerek daha kullanışlı olunabiliyorsa istersen o şekilde paylaşabilirsin.

 9. Mustafa Kabak dedi ki:

  Buradan da birkaç paylaşımım olacak.
  Domuz Binicisi , Valkür , Büyücü , Alev Topu , Kasırga , Tomruk , Buz Ruhu , Mezar Taşı.

  Domuz Binicisi , Uçan Makine , Buz Golemi , Şok Birliği , Mini P.E.K.K.A , Yarasalar , Tomruk , Zehir .

  Prens , Kara Prens , Domuz Binicisi ,
  Prenses , Goblin Çetesi , Tesla , Mızraklı Goblin , Çarpma .

  Domuz Binicisi , Kraliyet Devi , Buz Büyücüsü , Goblinler , Buz Ruhu , Mega Dalkavuk , Yıldırım , Tomruk .

  Gece Cadısı , Golem , Domuz Binicisi , Dondurma , Mega Dalkavuk , Büyücü , Tomruk , Goblinler . (Bu deste uygun olmayabilir yalnız.)

  Domuz Binicisi , Oduncu , Yavru Ejderha , Elektro Büyücü , Alev Topu , Korumalar , Çarpma , Mega Dalkavuk .

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk deste çok acayip. Üç büyü kartı kullanmışsın ama hava savunmasını eksik bırakmışsın. Onu şimdilik es geçiyorum. İkinci destede birbiriyle uyumlu kartlar çok az, bu nedenle onu da es geçiyorum. Üçüncüsünün eksiği çok tek tek yazmaya kalkarsam baya uzun sürebilir, onu da es geçiyorum. Dördüncü deste iyi bir deste onu ekliyorum. Beşinci deste söylediğin gibi sıkıntılı bir deste yani herkes kullanamaz. Son deste iyi bir deste onu ekliyorum.

   Paylaşımlar için teşekkürler.

   • ALİ*BEY dedi ki:

    abi ben yavru ejder kullanmaktan nefret ediyorum.onun yerine büyücü buz büyücüsü cehhennem ejd. gibi kartlar alabilirmiyim.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Büyücü veya Buz Büyücüsü olabilir ama Cehennem Ejderhası olmaz. Alan hasarı veren bir kartı çıkartmayı düşünüyorsan alan hasarı veren bir kart eklemelisin.

 10. samet dedi ki:

  Beni dinleyin Ben 11 levelim oduncu,büyücü,elit barbarlar,çarpma,goblin çetesi,kasirga,domuz binici,valkür en iyi deste iksir ortalamasi 3.9 çok kullanisli bir deste

 11. Yusuf dedi ki:

  Abi bana efsanvisiz bir deste önerebilirmisin

 12. EMRE GÖKBULAK dedi ki:

  Abi benim domuz destem şu : domuz binici ,okçular,çarpma,ok,felaket kulesi,şovelye,haydut,elektro büyücü : kupa kasmak için kullanılabilir 1 taç alıp savunma destesidir . abi destemi yayınlayıp adımı yazabilirmisin saygılarımla

 13. Yüksel dedi ki:

  #COOPV2PJ
  Deste önerilerinizé önem veriyorum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki destelerden herhangi birisi olabilir:

   Şövalye – Domuz Binicisi – Minyon Sürüsü – Goblin Çetesi – Yarasalar – Havan – Çarpma – Tomruk
   İskelet Ordusu – Domuz Binicisi – Prenses – Goblin Çetesi – Felaket Kulesi – Alev Topu – Goblin Fıçısı – Tomruk

   Keyifli oyunlar dilerim.

 14. çağrı dedi ki:

  abi yeni deste yaptım destem şu goblin çetesi alev topu domuz binici felaket kulesi pekka tomruk prenses elektro binici

 15. çağrı dedi ki:

  klanınıza katılım isteği göderdim 3400 kupadayım kabul edersiniz dimi

 16. BAYRAM ALİ dedi ki:

  abi benim telefonum sıfırlandı ve asıl hesabıma giriş yapamıyorum oyuncu kodu #92LCLYYUY birde yedek hesabıma deste önerir mısın sizin klana girebileceğim bir kupalara çıkıyım oyuncu kodu #8ujvv98cu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Henüz deste önerilecek seviyede olmadığın için herhangi bir desteyi kullanabilirsin. Burada yer alan desteler senin mevcut kartlarına uygun olmadığı için bir öneri yapabilmem mümkün değil maalesef. Çok düşük ihtimal aşağıdaki deste işe yarayabilir:

   Alev Topu, Goblinler, Domuz Binicisi, Buz Ruhu, Şövalye, Silahşor, Kasırga, Çarpma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir