Domuz Binicisi desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

Domuz Binicisi desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en iyi ve en kaliteli Domuz Binicisi destelerini incelemek ister misin?

Domuz Binicisi yüksek hasarı olan son derece hızlı bir karttır. Aşağıda en güçlü Domuz Binicisi destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre daha düşük seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

2. Goblin Fıçısı ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar hem veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede ilk hamleyi rakibe yaptırmayı sağlayacak kart yoktur.

3. Balon ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

4. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket, Domuz Binicisi ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi durumdadır. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, ilk hamleyi rakibe yaptırmayı sağlayacak kart ve bina kartı yoktur.

5. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ile Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

6. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

7. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyi düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılan döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

8. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

9. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

10. Balon ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyi düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılan döngü kartı kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

Ekim ayının en iyi Domuz Binicisi desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Domuz Binicisi destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi Domuz Binicisi desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Domuz Binicisi destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Ağustos ayının en iyi Domuz Binicisi desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Domuz Binicisi destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. P.E.K.K.A. ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

596 Comments

 1. Harun
  • Kaan Karadeniz
   • Harun
    • Kaan Karadeniz
 2. Mert
  • Kaan Karadeniz
 3. kazim
  • Kaan Karadeniz
 4. #burak
  • Kaan Karadeniz
 5. BAYRAM ALI
  • Kaan Karadeniz
 6. BAYRAM ALI
  • Kaan Karadeniz
 7. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 8. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
   • ALİ*BEY
    • Kaan Karadeniz
 9. samet
  • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
 10. EMRE GÖKBULAK
 11. Yüksel
  • Kaan Karadeniz
 12. çağrı
  • Kaan Karadeniz
   • Çağrı
    • Çağrı
     • Kaan Karadeniz
 13. çağrı
  • Kaan Karadeniz
   • Çağrı
    • Kaan Karadeniz
 14. BAYRAM ALİ
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh