Domuz Binicisi desteleri: En iyi 11 deste (Aralık 2018)

Domuz Binicisi desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en iyi ve en kaliteli Domuz Binicisi destelerini incelemek ister misin?

Domuz Binicisi yüksek hasarı olan son derece hızlı bir karttır. Aşağıda en güçlü Domuz Binicisi destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede hava birliklerine yüksek hasar veren kartın, ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre daha düşük seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

4. Goblin Fıçısı ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar hem veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede ilk hamleyi rakibe yaptırmayı sağlayacak kart yoktur.

5. Balon ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

6. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket, Domuz Binicisi ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi durumdadır. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, ilk hamleyi rakibe yaptırmayı sağlayacak kart ve bina kartı yoktur.

7. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ile Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

8. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

9. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyi düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılan döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

10. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

11. Roket ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

608 Responses

 1. Can dedi ki:

  Deste öner reis #2PLPGRCV8

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullanımı oldukça kolay olan aşağıdaki desteyi öneririm.

   – Lav Tazısı
   – Madenci
   – Balon
   – Minyonlar
   – Minyon Sürüsü
   – Cehennem Ejderhası
   – Alev Topu
   – Çarpma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir