K. Domuzlarına Karşı Dev Kar Topu Mücadelesi rehberi

kraliyet domuzlarına karşı dev kar topu çekilişli mücadelesi rehberi

Kraliyet Domuzlarına Karşı Dev Kar Topu Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? En iyi taktikleri uygulayarak galibiyet almaya hazır mısın?

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Kraliyet Domuzlarına Karşı Dev Kar Topu Mücadelesi

Kraliyet Domuzlarına Karşı Dev Kar Topu Mücadelesi etkinliği tek aşamadan oluşur. Bir çekilişli mücadele olduğu için kartların bir kısmını rastgele elde edersin. Tam anlamıyla kusursuz bir deste oluşturma şansının çok düşük olduğunu unutmamalısın.

Bu etkinlikte kart tercihleri yaparken her zaman avantajı ele geçirmeye çalışmak çok iyi bir fikirdir. İşe yarar çekilişli mücadele taktiklerini elimden geldiğince sunmaya çalıştım. Bu taktiklerden ve ipuçlarından faydalanarak maçları kazanmayı başarabilirsin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Kraliyet Domuzlarına Karşı Dev Kar Topu Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Eğer herhangi bir maç kazanamazsan 700 altın ve 10 sıradan kart kazanırsın. Maksimum galibiyet alırsan 11.000 altın, 550 sıradan kart, 100 Dev Kar Topu ve 100 Kraliyet Domuzları kartı kazanabilirsin.

Ödül Koşul
2 Galibiyet 2.000 Altın
4 Galibiyet 3.000 Altın
6 Galibiyet x100 Dev Kart Topu
8 Galibiyet Büyülü Sandık
10 Galibiyet 5.000 Altın
12 Galibiyet x100 Kraliyet Domuzları

İpucu 2: Erkenden oynayın

Çekilişli mücadelelerin ruhu budur. Mücadeleye ne kadar erken başlarsan iyi oyuncularla karşılaşma şansın bir o kadar az olur. Kolay rakiplerle karşılaşmak istiyorsan bu önerimi dikkate almalısın. Mücadeleye katılma süreni uzatırsan karşına tecrübeli oyuncuların geleceğinden emin olabilirsin.

İpucu 3: Kraliyet Domuzları veya Dev Kar Topu kartını seçin

Bu kartlar şu an oyun için biraz fazla durumdadır. Bunun sebebi her iki kartın da yeni olmasıdır. Oyun sana bu kartları seçme fırsatı sunduğunda onları seçerek yoluna devam etmelisin. Özellikle Kraliyet Domuzları kartının durdurulması çok kolay değildir.

İpucu 4: Dev Kar Topu ile sinerji oluşturan kartlara dikkat edin

Her ne kadar çok detaylı irdelenmiş kartlardan biri olmasa bile Dev Kar Topu kartıyla iyi bir kombinasyon oluşturacak çeşitli kartlar vardır. Özellikle aşağıdaki kartları seçerek saldırı ve savunma dahil çok iyi kombinasyonlara sahip olabilirsin.

 

İpucu 5: Kraliyet Domuzları ile sinerji oluşturan kartlara dikkat edin

Her ne kadar çok detaylı irdelenmiş kartlardan biri olmasa bile Kraliyet Domuzları kartıyla iyi bir kombinasyon oluşturacak çeşitli kartlar vardır. Özellikle aşağıdaki kartları seçerek saldırı ve savunma dahil çok iyi kombinasyonlara sahip olabilirsin.

İpucu 4: Mücadelede avantajlı kartları seçin

Bu mücadelenin bir çekilişli mücadele olduğunu aklından çıkarmamalısın. Turnuva standartlarında iyi olan pek çok kart bu mücadelede ekstra önemlidir. Fırsatını bulduğun zaman mutlaka aşağıdaki kartlardan kullanacağın desteye en uygun olanları seçmeye çalışmalısın.

         

İpucu 5: Rakibe verdiğin kartlara dikkat etmelisin

Çekişli mücadelelerin en iyi yanı rakibi çaresiz bırakabilecek olan kartları rakibe bırakmaktır. Pek çok koşularda rakip aynısını sana yapacak olduğundan ekstra dikkatli olmalısın. Burada anlatmak istediğimi aşağıdaki örneğe göz atarak daha iyi anlayabilirsin.

Seçim ekranında karşına Alev Topu ve Minyon Sürüsü kartı geldiğinde mutlaka Alev Topu kartını seçmeye çalışmalısın. Seçim ekranında Tomruk veya Goblin Fıçısı kartlarından birisi gelirse bu durumda Tomruk kartını seçmeye çalışmalısın. Bunlar taktiksel seçimlerdir ve bu seçimlerde minimum hata yapmalısın.

İpucu 6: Oyun kazandıran kart seçin

Kart seçimi yaparken oyun kazandıracak kartlara ekstra özen göstermelisiniz. Bu mücadelede galibiyet almak istiyorsan aşağıdaki kartlardan bir veya iki tanesini seçmeye çalışmalısın. Kart seçim ekranında bu kartları ıskalarsan rakibe fazlasıyla farklı avantaj sunabileceğinden emin olabilirsin.

         

İpucu 7: İksir takasından avantajlı çıkmaya çalışın

Çekilişli mücadelede oyunu kazanan taraf iksir avantajını ele geçiren taraf olacaktır. Taktiksel seçimler yaparken özellikle iksir avantajını ele geçirmek için çaba göstermelisin. Maç sırasında iksir avantajını ele geçirmek için mutlaka ama mutlaka büyü kartlarından faydalanmaya çalışmalısın.

   

İpucu 8: Dengeli deste oluşturmayı denemelisin

Kazanmak her zaman olduğu gibi insanı mutlu eder. Ancak hırs yapıp kazanmak için dengesiz seçimler yapmaya çalışmamalısın. Oluşturduğun destede bir tank varsa ekstra bir tank daha almaya çalışmamalısın. Bu dengeye dikkat edersen maç esnasında çok fazla sorun yaşamazsın.

İpucu 9: Güvenli oynamaya çalışın

Çekilişli mücadelede meta kavramı devre dışıdır. Karşına çıkabilecek kartlar kısmen sürpriz olacaktır. Rakibin elinde hangi kartlar olduğunu pek tahmin etmek kolay değildir. Güvenli oynamaya çalışarak bu dezavantajı avantaja çevirebilirsin.

Bu önerileri değerlendirerek Kraliyet Domuzlarına Karşı Dev Kar Topu Mücadelesi etkinliğinden hızlı bir biçimde 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

12 Responses

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  #GVURL92L oyuncu kodum abi yükseltmem gereken kartlar hakkında bana yardımcı olabilir misin?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Prens, Avcı, Şok Birliği, Serseriler bu dört kartı turnuva seviyesine çıkarırsan senin için çok iyi olur.

 2. Yusuf dedi ki:

  Mega Şovalye
  Mega Dalkavuk
  İskelet Ordusu
  Oklar
  Büyülü Okçu
  Kraliyyet Domuzlari
  Madenci
  Yarasalar
  İşte Bu deste İyimidir?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet kullanışlı bir deste. Sadece rakibin toplu halde gelecek birliklerini durdurma konusunda zaman zaman sıkıntı yaşayabilirsin. Desteyi birazdan paylaşacağım.

 3. Emre dedi ki:

  #LC80RP8Y abi profilime bakıp dev + mega dalkavuklu bir deste oluşturabilir misin?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi deneyebilirsin:

   – Dev
   – Mega Dalkavuk
   – Mini P.E.K.K.A.
   – Cehennem Ejderhası
   – Kara Prens
   – Oklar
   – Çarpma
   – Zehir

 4. Yusuf dedi ki:

  Profilimdeki desteden

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Profilinde birkaç deste var hangisini söylediğini bilmediğim için soruyorum. Açık açık yazarsan çok daha iyi olur.

 5. Yusuf dedi ki:

  #2J8QP29PP Ve bu deste iyimi?

 6. Yusuf dedi ki:

  Bu iki kart hakkinda ne düsunuyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir