Dev İskelet desteleri: En iyi 10 deste (Ekim 2018)

Dev İskelet desteleri mi arıyorsun? Dev İskelet kartının yer aldığı en gösterişli desteleri bulmak ister misin?

Dev İskelet kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Dev İskelet destelerini bulabilirsin. Bu desteler en zor kullanılandan en kolay kullanılana doğru sıralanmıştır. Kullanımı zor olan deste seni daha yüksek kupalara çıkarabilme potansiyeline sahiptir.

1. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

2. Domuz Binicisi ile Madenci destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen iyi durumdadır. Destede düşük hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

3. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 5.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

4. Domuz Binicisi ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede hava birliği kartı ve bina kartı yoktur.

5. Üç Silahşor ile Madenci destesi

Bu deste 4.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Üç Silahşor ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen iyi durumdadır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

6. Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

7. Kıvılcım ile X-Yayı destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kıvılcım ve X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir Destede yeterli miktarda hava birliği kartı ve ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

8. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar hem veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen iyi durumdadır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

9. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden iyi durumdadır. Destede düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

10. P.E.K.K.A. ile Kıvılcım destesi

Bu deste 5.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Kıvılcım kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, hatalı hamle yapan rakibe baskı kuracak kart, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve bina kartı yoktur.

Burada yer alan Dev İskelet desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh