Dev İskelet desteleri: 10+ yararlı deste

Dev İskelet desteleri mi arıyorsun? Dev İskelet kartının yer aldığı en gösterişli desteleri bulmak ister misin?

Dev İskelet kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Dev İskelet destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanarak arena yükselmeyi başarabilirsin.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni Dev İskelet desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Dev İskelet destesi

Klon

Dev İskelet Cehennem Ejderhası Prenses

Bu deste 3.8 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, döngü kartı, saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Madenci ile Dev İskelet destesi

Yavru Ejderha Balon Dev İskelet

Madenci Kasırga

Bu deste 3.8 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Ortalama hasar veren büyü kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

3. Domuz Binicisi ile Dev İskelet destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

4. Dev İskelet ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

5. Goblin Fıçısı ile Dev İskelet destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

6. Dev İskelet ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

7. Kraliyet Devi ile Dev İskelet destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

8. Dev İskelet ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

9. Balon ile Dev İskelet destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

10. Kıvılcım ile Dev İskelet destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Bu deste 3.8 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Ortalama hasar veren büyü kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

Dev İskelet Taktikleri

Dev İskelet kartı 2. Arena olan Kemik Çukuru ile elde edilebilir hale gelir. Tekil birlikleri hedef alan bu kartın canı oldukça fazladır. Verdiği hasar ortalama düzeyde olsa bile öldükten sonra verdiği hasar oldukça fazladır.

 • Diğer birlikler için hasar karşılayan bir kart olarak kullanılabilir. Özellikle sürekli birlik çıkaran bina kartlarının desteklenmesi için son derece iyi bir seçimdir.
 • Öldükten sonra verdiği alan hasarı oldukça fazla olduğu için sürü birliklerine karşı etkilidir. Karşıdan gelen rakip birliklerin dikkatini dağıtabilecek bir kart olduğundan pek çok kartı etkisiz bırakabilme potansiyeline sahiptir.
 • Kulelere ulaştığı zaman son derece kullanışlı olur. Kulelere yakın öldüğünde bırakmış olduğu bomba patlayarak alandaki her şeye hasar verebilir.
 • Bu kartı Felaket Kulesi olan rakiplere karşı kullanırken son derece dikkatli olunmalıdır. Çünkü Felaket Kulesi tek başına bu kartı etkisiz bırakabilme potansiyeline sahiptir.
 • Güçlü sürü birlikleri bu kartı kolayca etkisiz bırakırlar. Rakibin elinde Barbarlar ve Minyon Sürüsü varsa dikkatli olmalısın. Aksi durumda iksir avantajını kaybetme tehdidiyle karşı karşıya kalabilirsin.
 • Savunma yaparken bu birliği Atıcı ile birlikte kullanmak son derece iyidir. Böylece karşıdan gelen rakipleri geri iterek onların patlama alanında kalmasını sağlayabilirsin.

Dev İskelet Özellikleri

Deckshop.pro sitesinin sunmuş olduğu bilgiler ışığında Dev İskelet aşağıdaki özelliklere sahiptir. Bu kartı belirli bir destenin parçası haline getirmeden önce tüm bu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi durumda bu kart hiçbir işe yaramayacaktır.

 • Rakip için ciddi bir tehdittir.
 • Kule arkasından kullanılabilen ve iksir yatırımı yapılabilen bir karttır.
 • Büyük tank birliğidir.
 • Kara birliğidir.
 • Yakından saldırı gerçekleştiren birliktir.
 • Öldükten sonra tehdit olmaya devam eder.
 • Seviyeden bağımsız olarak etkilidir

Dev İskelet Ekstra Bilgiler

Dev İskelet kartının oyundaki diğer kartlar gibi avantajları ve dezavantajları vardır. Bu kartı kullanmadan önce aşağıdaki bilgilerden yararlanmayı düşünebilirsin. Tüm bu bilgiler bu kartı çok daha iyi bir şekilde kullanmana yardımcı olacaktır.

 • Goblinler, Dev İskelet ve Silahşor kartlarını kolayca durdurabilir.
 • P.E.K.K.A., Minyon Sürüsü, Cehennem Ejderhası ve Mezar Taşı karşısında oldukça etkisizdir.
 • Klon ve Kasırga ile son derece uyumludur.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir