CRL Kör Deste Mücadelesi taktikleri

crl kör deste mücadelesi taktikleri

CRL Dünya Finallerine hazırlanın! Tüm ödülleri almak için 9 galibiyet al. CRL Kör Deste Mücadelesi taktikleriyle kazanma şansını yükselt.

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. CRL Kör Deste Mücadelesi tek aşamalı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde galibiyet almaya çalışırsın. Bu etkinlikte kendi oluşturduğun desteyi kullanamazsın.

1. Ödülleri gözden geçirin

CRL Kör Deste Mücadelesi etkinliğine ilk giriş ücretsiz olarak, sonraki girişler ise 100 taş karşılığında yapılır. Bu etkinlikte hiç maç kazanamazsan 130 altın ve 2 sıradan kart ve etkinlikten maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllere ek olarak 1.100 altın ve 50 sıradan kart kazanırsın.

Galibiyet Ödül
1 Galibiyet 1.000 Altın
2 Galibiyet 1.500 Altın
3 Galibiyet 2.000 Altın
4 Galibiyet 2.500 Altın
5 Galibiyet 3.000 Altın
6 Galibiyet 1 Sıradan Kart Jetonu
7 Galibiyet 1 Ender Kart Jetonu
8 Galibiyet 1 Destansı Kart Jetonu
9 Galibiyet 1 Efsanevi Kart Jetonu

2. Desteleri tanımalısın

Bu mücadele kapsamında kullanabileceğin desteler Supercell tarafından belirlenmiş. Desteler oyunculara rastgele bir biçimde çıkmaktadır. Desteler arasından seçim yapma şansın maalesef yoktur. Bu nedenle mücadeleye başlamadan önce her destenin avantajlarını ve dezavantajlarını kontrol etmelisin.

Aşağıdaki başlıklarda her desteyle ilgili hazırlanmış olan notları bulabilirsin. Bu notları desteler konusunda bilmen gereken her şeyi sana anlatacaktır. Desteleri doğru şekilde kullanmak ve bu etkinlikten maksimum galibiyet almak istiyorsan notları incelemeni öneririm.

Deste 1: Mezarlık destesi

Bu destenin kullanım bedeli 3.8 iksirdir. Destenin savunma ve saldırı potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Kartları uyumlu bir şekilde kullanma konusunda biraz sorun yaşayabilirsin. Buna ek olarak destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur.

Deste 2: Golem destesi

Bu destenin kullanım bedeli 4.8 iksirdir. Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi olmasına rağmen saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı olmadığından anlık hamlelere karşı sorun yaşayabilirsin. Buna ek olarak destede işlevsel kart ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

Deste 3: Kraliyet Devi destesi

Bu destenin kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi olmasına rağmen saldırı potansiyeli ortalamanın altındadır. Destede hava birliklerine güçlü hasar verebilen kart yoktur. Buna ek olarak destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

Deste 4: Madenci destesi

avcı

Bu destenin kullanım bedeli 3.4 iksirdir. Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi olmasına rağmen saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Buna ek olarak desteyi kullanırken herhangi bir bina kartının olmadığına dikkat etmelisin.

Deste 5: Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu destenin kullanım bedeli 4.6 iksirdir. Destenin savunma ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Destede alan hasarı veren kart yoktur. Buna ek olarak ortalama hasar veren büyü kartı ve tank görevi görebilecek bir kart yoktur.

Deste 6: Havan ile Madenci destesi

Bu destenin kullanım bedeli 3.0 iksirdir. Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyede olmasına rağmen saldırı potansiyeli ondan biraz daha azdır. Destede hava birliklerine alan hasarı veren kart yoktur. Buna ek olarak ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

Bu taktikleri kullanarak CRL Kör Deste Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp ödülleri toplayabilirsin. Bu mücadele önemli olanın uyumluluk olduğunu unutmamalısın. Buradaki taktiklerle ilgili kafana takılan bir şeyler varsa bunları hiç çekinmeden sorabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir