CRL 2’ye 2 Mücadelesi taktikleri

CRL 2’ye 2 Mücadelesi etkinliğinde maksimum galibiyet almak ister misin? En iyi taktiklerle tüm ödülleri toplayabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. CRL 2’ye 2 Mücadelesi tek aşamalı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde galibiyet almaya çalışırsın. Bu etkinlikte kendi oluşturduğun desteyi kullanabilirsin.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

CRL 2’ye 2 Mücadelesi etkinliğine ilk giriş ücretsiz olarak, sonraki girişler ise 10 taş karşılığında yapılır. Bu etkinlikte herhangi bir maç kazanamazsan 40 altın ve 2 sıradan kart alırsın. Etkinlikten maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllere ek olarak 3.000 altın ve 150 sıradan kart kazanırsın.

Ödül Koşul
2 Galibiyet x220 Altın
3 Galibiyet x22 Ender Kart
5 Galibiyet x2.200 Altın
7 Galibiyet x22 Taş
9 Galibiyet x22 Sıradan Kart
11 Galibiyet x22.000 Taş
13 Galibiyet x2 Efsanevi Kart
15 Galibiyet x220.000 Taş

Taktik 2: Arkadaşınla oynamalısın

Bu etkinlik bir 2’ye 2 mücadelesi olduğundan bir arkadaşınla oynamak iyi bir fikir olabilir. Üstelik oynarken sesli iletişim kurman durumunda bunu avantajlı bir biçimde kullanabilirsin. Bu etkinlikten maksimum galibiyet almanın en doğru yolu budur.

Arkadaşınla oynarken en iyi desteleri kullanmaya çalışmalısınız. Aşağıda kullanabileceğin en ideal desteler vardır. Bu destelerden yararlanarak kazanma şansını yükseltmeyi başarabilirsin. 2’ye 2 maçlarında en iyi sonuçlar her zaman oyuncuların uyumluluğuna bağlıdır.

Taktik 3: Tekrar denemelisin

Mücadeleye istediğin gibi başlayamadan üst üste 3 mağlubiyet aldıysan moralini bozmamalısın. Mücadeleye belirli bir Taş karşılığında tekrar girmelisin. Burada verilen ödüller harcayacak olduğun Taş miktarından çok çok daha değerlidirler.

Oyunun mağazasında 60 Taş = 1.000 Altın şeklindedir. Bu durumda 10 Taş = 166,5 Altın şeklinde olacaktır. Mücadeledeki ödüller çok yüksek olduğundan tekrar denemeye çalışabilirsin. Özellikle ilk hedefin 7 galibiyet almak olmalıdır.

Taktik 4: Takım arkadaşının kartlarına bakmalısın

Bunu pek çok oyuncu kullanmaz ama sen kullanmalısın. 2’ye 2 maçlarında takım arkadaşının ismine 1 kez tıklayarak onun kullanabileceği kartları görebilir ve takip edebilirsin. Bu rakibine göre avantajlı hamleler yapmanı sağlar çünkü kartları daha uyumlu bir biçimde kullanabilirsin.

Takım arkadaşının kartlarına bakarken aynı zamanda onu desteklemeye çalışmalısın. Tek başına oynamak sana pek bir şey kazandırmaz. Bununla birlikte takım arkadaşının yapmaya çalışacağı amaçsız saldırılara destek olmamaya çalışmalısın.

Taktik 5: Oyunu terk etmemelisin

Biliyorum, bunu çoğu insan yapar. 2’ye 2 maçlarda özellikle bir saldırı durdurma konusunda sıkıntı yaşayan takımdan birisi büyük olasılıkla oyundan çıkmayı falan düşünür. Sen bu düşüncede olmamalı ve oyuna devam etmeye çalışmalısın.

Bazen oyuncular oyunu terk etmek yerine öylece beklemeyi seçebilirler. Eğer mağlubiyet çok yakın değilse bu davranışta bulunman doğru olmaz. Her iki davranış için yine kaybeden sen olursun, maçı kazanmaya çalışmalı veya bu tür sorunlar yaşamamak için arkadaşınla oynamalısın.

Taktik 6: 2’ye 2 desteleri

Aşağıdan 2’ye 2 mücadelelerinde kullanışlı olabilen çeşitli desteleri bulabilirsin. Normalde alt alta olan desteler birbiriyle uyumludur ama sen tek başına oynayacaksan kendine uygun olan en iyi desteyi seçmeye çalışmalısın. Hangi kartlarla iyi oynuyorsan tercihin onlardan yana olmalıdır.

Deste 1: 2’ye 2 Dev ile Balon ve Goblin Fıçısı desteleri

Deste 2: 2’ye 2 Koçbaşı desteleri

Deste 3: 2’ye 2 Madenci ile Roket desteleri

Deste 4: 2’ye 2 Lav Tazısı desteleri

Deste 5: 2’ye 2 Madenci ile Domuz Binicisi desteleri

Bu taktikleri kullanarak CRL 2’ye 2 Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp ödülleri toplayabilirsin. Bu mücadele önemli olanın uyumluluk olduğunu unutmamalısın. Buradaki taktiklerle ilgili kafana takılan bir şeyler varsa bunları hiç çekinmeden sorabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. Hüsam dedi ki:

  Selam benim çevremde bu oyunu oynayan pek arkadaşım yok ve bana içinde 1 2 tane efsane kart bulunan sağlam bir deste önerirsen çok sevinirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu şekilde deste önermiyorum maalesef. Sitedeki menülerden yararlanarak aradığın tüm destelere ulaşabilirsin. Pek çok kartın sayfasında efsanevi kartın olmadığı desteler var onları kullanabilirsin. En kolayı oyuncu kodunu paylaşırsan profiline en uygun desteyi önerebilirim.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Golem
  Yavru Ejderha
  Zehir
  Kasırga
  Tomruk
  Oduncu
  Mega Dalkavuk
  Top Arabası
  Eğer arkadaşınızla oynuyorsanız o da bu savunma ve saldırıyı destekleme amaçlı desteyi kullanılabilir.

  Mezarlık
  Şövalye
  Buz Golemi
  Kasırga
  Çarpma
  Cellat
  Cehennem Ejderhası
  Buz Ruhu
  Ben Golemi olanı aldım,Mert de diğerini mücadeleyi 1 yenilgiyle tamamladık çoğu grupla başa çıkılabiliyor tavsiye ederim.
  Ve erkenden oynama iyi bir fikir çünkü profesyonel oyuncular mücadeleyi hafta sonuna ya da akşam saatleri e erteleme olasılığı yüksek.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Teşekkürler bu bilgiler için. Golem iyi bir seçenek tabi iki kişi birlikte oynadığınız zaman. Diğer türlüsünde takım arkadaşının seni desteklemesi nedense pek mümkün olmuyor.

  • Mert dedi ki:

   Mustafa’ya katılıyorum,iyi bir mücadeleydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir