CRL 2’ye 2 Mücadelesi taktikleri

CRL 2’ye 2 Mücadelesi etkinliğinde maksimum galibiyet almak ister misin? En iyi taktiklerle tüm ödülleri toplayabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. CRL 2’ye 2 Mücadelesi tek aşamalı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde galibiyet almaya çalışırsın. Bu etkinlikte kendi oluşturduğun desteyi kullanabilirsin.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

CRL 2’ye 2 Mücadelesi etkinliğine ilk giriş ücretsiz olarak, sonraki girişler ise 10 taş karşılığında yapılır. Bu etkinlikte herhangi bir maç kazanamazsan 40 altın ve 2 sıradan kart alırsın. Etkinlikten maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllere ek olarak 3.000 altın ve 150 sıradan kart kazanırsın.

Ödül Koşul
2 Galibiyet x220 Altın
3 Galibiyet x22 Ender Kart
5 Galibiyet x2.200 Altın
7 Galibiyet x22 Taş
9 Galibiyet x22 Sıradan Kart
11 Galibiyet x22.000 Taş
13 Galibiyet x2 Efsanevi Kart
15 Galibiyet x220.000 Taş

Taktik 2: Arkadaşınla oynamalısın

Bu etkinlik bir 2’ye 2 mücadelesi olduğundan bir arkadaşınla oynamak iyi bir fikir olabilir. Üstelik oynarken sesli iletişim kurman durumunda bunu avantajlı bir biçimde kullanabilirsin. Bu etkinlikten maksimum galibiyet almanın en doğru yolu budur.

Arkadaşınla oynarken en iyi desteleri kullanmaya çalışmalısınız. Aşağıda kullanabileceğin en ideal desteler vardır. Bu destelerden yararlanarak kazanma şansını yükseltmeyi başarabilirsin. 2’ye 2 maçlarında en iyi sonuçlar her zaman oyuncuların uyumluluğuna bağlıdır.

Taktik 3: Tekrar denemelisin

Mücadeleye istediğin gibi başlayamadan üst üste 3 mağlubiyet aldıysan moralini bozmamalısın. Mücadeleye belirli bir Taş karşılığında tekrar girmelisin. Burada verilen ödüller harcayacak olduğun Taş miktarından çok çok daha değerlidirler.

Oyunun mağazasında 60 Taş = 1.000 Altın şeklindedir. Bu durumda 10 Taş = 166,5 Altın şeklinde olacaktır. Mücadeledeki ödüller çok yüksek olduğundan tekrar denemeye çalışabilirsin. Özellikle ilk hedefin 7 galibiyet almak olmalıdır.

Taktik 4: Takım arkadaşının kartlarına bakmalısın

Bunu pek çok oyuncu kullanmaz ama sen kullanmalısın. 2’ye 2 maçlarında takım arkadaşının ismine 1 kez tıklayarak onun kullanabileceği kartları görebilir ve takip edebilirsin. Bu rakibine göre avantajlı hamleler yapmanı sağlar çünkü kartları daha uyumlu bir biçimde kullanabilirsin.

Takım arkadaşının kartlarına bakarken aynı zamanda onu desteklemeye çalışmalısın. Tek başına oynamak sana pek bir şey kazandırmaz. Bununla birlikte takım arkadaşının yapmaya çalışacağı amaçsız saldırılara destek olmamaya çalışmalısın.

Taktik 5: Oyunu terk etmemelisin

Biliyorum, bunu çoğu insan yapar. 2’ye 2 maçlarda özellikle bir saldırı durdurma konusunda sıkıntı yaşayan takımdan birisi büyük olasılıkla oyundan çıkmayı falan düşünür. Sen bu düşüncede olmamalı ve oyuna devam etmeye çalışmalısın.

Bazen oyuncular oyunu terk etmek yerine öylece beklemeyi seçebilirler. Eğer mağlubiyet çok yakın değilse bu davranışta bulunman doğru olmaz. Her iki davranış için yine kaybeden sen olursun, maçı kazanmaya çalışmalı veya bu tür sorunlar yaşamamak için arkadaşınla oynamalısın.

Taktik 6: 2’ye 2 desteleri

Aşağıdan 2’ye 2 mücadelelerinde kullanışlı olabilen çeşitli desteleri bulabilirsin. Normalde alt alta olan desteler birbiriyle uyumludur ama sen tek başına oynayacaksan kendine uygun olan en iyi desteyi seçmeye çalışmalısın. Hangi kartlarla iyi oynuyorsan tercihin onlardan yana olmalıdır.

Deste 1: 2’ye 2 Dev ile Balon ve Goblin Fıçısı desteleri

Deste 2: 2’ye 2 Koçbaşı desteleri

Deste 3: 2’ye 2 Madenci ile Roket desteleri

Deste 4: 2’ye 2 Lav Tazısı desteleri

Deste 5: 2’ye 2 Madenci ile Domuz Binicisi desteleri

Bu taktikleri kullanarak CRL 2’ye 2 Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp ödülleri toplayabilirsin. Bu mücadele önemli olanın uyumluluk olduğunu unutmamalısın. Buradaki taktiklerle ilgili kafana takılan bir şeyler varsa bunları hiç çekinmeden sorabilirsin.

5 Comments

  1. Hüsam
    • Kaan Karadeniz
  2. Mustafa Kabak
    • Kaan Karadeniz
    • Mert

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh