Clash Royale’de renkli isim nasıl kullanılır?

Clash Royale oynarken birçok oyuncunun isimlerinin renkli olduğunu görürsünüz. Üzülmeyin! Bu isimler özel bir anlama gelmemektedir. Sadece gösteriş amacıyla yapılmaktadır. Bu kısa rehberde isimlerinizi nasıl renkli yapabileceğinizi ve hangi renkleri kullanabileceğinizi size göstereceğim.

Öncelikle isminizi renkli yapabilmeniz için isim değiştirme hakkına sahip olmalısınız. Oyun size başlangıçtan itibaren bir kez isim değiştirme hakkı tanır. Bu hakkı daha önce farklı sebeplerden ötürü kullanmışsanız maalesef isminizi renkli yapamazsınız. Bu nedenle ilk kullanım sırasında dikkatli seçim yapmalısınız.

Clash Royale’de Renkli İsim Nasıl Yapılır?

Ayarlar kısmına gidin ve Adı Değiştir seçeneğine tıklayın. Eğer renkli ismi sıfırdan oluşturacağınız bir hesapta kullanmak istiyorsanız buna gerek yoktur. İsim belirleme ekranında bunu gerçekleştirebilirsiniz. İsminizi renkli yapmak için <c123>Oyuncu İsmi</c> şeklinde isminizi belirlemelisiniz. 123 olarak belirtilen yerine seçeceğiniz rengin rakamı gelecektir. Tekrar hatırlatma yapmam gerekirse adını değiştirdiğiniz zaman bir daha değiştirme hakkına sahip olamayabilirsiniz. Dikkatli seçim yapmanız oldukça önemlidir.

Kırmızı: <c2>İsim</c2> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız kırmızı gözükür.

Yeşil: <c3>İsim</c3> – Bu kodda “isim” azan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız yeşil gözükür.

Mavi: <c4>İsim</c4> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız mavi gözükür.

Turkuaz: <c5>İsim</c5> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız turkuaz gözükür.

Pembe: <c6>İsim</c6> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız pembe gözükür.

Sarı: <c7>İsim</c7> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız sarı gözükür.

Mor: <c8>İsim</c8> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız mor gözükür.

Kahverengi: <c9>İsim</c9> – Bu kodda “isim” yazan yere isminizi yazmanız durumunda oyuncu adınız kahverengi gözükür.

Tekrar gibi olacak ama unutmayın, isminizi bir kez değiştirdikten sonra bir daha değiştirme şansınız olmayacaktır. Bu nedenle hangi rengi seçmek istiyorsanız buna iyi karar vermelisiniz. Dilerseniz klan sohbet odasında renkleri test ederek nasıl göründüklerine bakabilirsiniz. Ayrıca, bu ismin renkli olması gösterişten başka bir işe yaramamaktadır. Oyuna veya oyuncuya ekstra katkı sağlamamaktadır.

Yeni hesap açarken ise isim değiştirmek için bir hakkınızın olacağını unutmayın. Yine de bunu ileride kullanabilmek için saklamanızı tavsiye ederim. Seçeceğiniz renge iyi karar verin ve hesap adınızın bu renkle görüntülenmesini sağlayın. Bu konuyla ilgili sorularınız varsa bunları yorum yaparak sorabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar!

6 Comments

  1. Sanberk
    • Kaan Karadeniz
  2. Sanberk
    • Kaan Karadeniz
  3. burak
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh