Clash Royale’de en iyi 10 efsanevi kart

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

203 Cevaplar

 1. Reeefkkiii dedi ki:

  Abi haydut buz büyücüsü koçbaşı buz ruhu avcı tomruk kasırga yarasalar. Nasıl destr abi? 11. Arenaya çıkardı beni. Normalde bu deste Reddit destesi. Oyuncuların olutşurduğu “orman savaşçıları” adında görmüştüm hoşyma da gitti fakat büyülü okçu olması gerekiyordu bende olmayınca buz büyücüsü aldım ama gene iyi.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Köprü yığınağı destesi için ortalama bir deste. Taktiğini anlıyorum ama işe yarama olasılığı biraz şansına bağlı. Destede tank yok, ortalama hasar veren büyü kartı yok. Belirli destelere karşı mutlaka problem yaşatacaktır. Kullanılamaz demiyorum, kullanılabilir bir deste ama herkese önerilebilecek kadar iyi bir deste değil maalesef. Öneride bulunduğun için çok teşekkürler.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Onu çok düşüündüm belki 4.sıraya da koyabilirdim ama kullandığım bir kart da değil o yüzden.

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  10-Elektro Büyücü:Hala kullanışlı fakat artık onu da durdurabilecek bazı kartların bulunduğu apaçık bellidir.Yine de son sıraya koymak istemezdim fakat daha iyi kartlara yer vermek daha uygundur.
  9-Oduncu:Hızlı saldırı ve hızlı hareket hızı sevenler için oldukça ideal bir kart ve bunların yanında bıraktığı öfke büyüsü diğer birliklerin oldukça işine yaramaktadır.
  8-Lav Tazısı:Hayattayken tank öldüğü zaman destek birliği olabilen bu kart bu kadar özelliğine rağmen çok yönlü bir kart değildir.Peşinden kendisini takip edebilecek pek çok kartın bulunması gerekiyor.
  7:Buz Büyücüsü:Yavaşlatma etkisinin savunmada çok çok işe yaradığını kabul ediyorum. Fakat düşük hasarı yine de ona bazı çoklu birliklerle zorlanmasına neden olmaktadır.
  6-Tomruk:İşlevseldir fakat bazı büyü ve alan hasarı veren kartlarla desteklenmediği sürece o kadar etkili bir kart olabileceğini düşünmüyorum.
  5-Cehennem Ejderhası:Saldırısı pek kuvvetli olmasa da engellemediği zaman en güçlü tank birliklerini bile kolayca eritebiliyor fakat genelde kullanması o kadar kolay bir kartı olmadığı için üst sıralara çıkamamaktadır.
  4-Kraliyet Hayaleti:Hiçbir kartta bulunmayan bir özelliği sayesinde bu kart yeni metada oldukça etkili bir konumdadır ve oldukça kullanışlıdır.
  3-Prenses:Büyülü okçu olmasaydı bu kartı 2. sıraya alabilirdim. Bu kartı engelleyebilecek birçok kartın olduğu doğrudur fakat düşmanın dibinde olmadığı sürece pek çok birliğiyenebilecek güçtedir.
  2-Büyülü Okçu:Bu kartı erken elde ettiğim için pek çok alıştırma yapma fırsatı buldum fakat kullanması oldukça zor bir karttır. Çok uzak mesafeden kullanmak riskli olabileceği gibi yakın mesafeden konuşlandırmak da iksir sıkıntısı çekmenize ve karttan verim alamamanıza neden olur fakat fırlattığı ok beklenmedik biçimde rakip kuleyi eritebilecek kadar uzun menzillidir.
  1-Madenci-Sizinle aynı fikirdeyim çünkü bu kart sinsi saldırıların merkezindeki bir karttır.Bu kart savunmanıza da gizli bir tank görevi görebilecek güçlü olduğu için fazlasıyla kullanışlıdır.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Beni tek şaşırtan Tomruk oldu. O kadar düşük sıraları hak edebilecek bir kart değil bence. Eline ve emeğine sağlık, çok iyi bir liste olmuş.

 4. Umut dedi ki:

  Abi helal olsun yorumların tespitlerin süper

 5. Yigit dedi ki:

  Abi 12 arenaya cikabilecek deste onerirmisin

 6. Umut dedi ki:

  Abi sihirli okcu geldi listeyi guncelleyecek misin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet liste güncellenecek. Siteden bildirim almayı kabul ettiğiniz zaman güncellenme bilgisi size ulaşır. Değerlendirmeleri yapmakla meşgulüm şu sıralar.

 7. Maksut güzelyurt dedi ki:

  Mega şövalye
  Tomruk
  Buz büyücü
  İskelet ordusu
  Yavru ejderha
  Büyücü
  Valkür
  Domuz binicisi destesi iyi mi 10 tane efsanevi kartım var bu arada

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ben sevemedim maalesef. Evet pek çok karta karşılık verebilirsin ama saldırı açısından tek bir karta bakmakta ve o engellendiği zaman deste çok büyük problemle karşı karşıya kalabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir