Clash Royale sandıkları nelerdir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

249 Cevaplar

 1. Caner dedi ki:

  Merhaba,
  Benim iki çarda günlük teklifler aralarında 1 saat zaman farkıyla geliyor birinde 00:00 da yenileniyor diğerinde 01:00 da çok önceden normaldi her çarda gece 12de yenileniyordu sebebini bulamadım birtürlü iki çarında günlük tekliflerini gece 12 de yenilemenin bir yolu yokmudur

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Bunun sebebi hesapların varsayılan konumlarının farklı olması. Maalesef bu oyunla ilgili bir durum olduğundan düzeltebileceğinizi sanmıyorum.

 2. DemirBilek dedi ki:

  Clan Sandığı için 552 tane Taç topladım geçen hafta ve 10 saat nerden baksanız emek ve zaman harcadım (belki daha fazla emek verdim). adam kalkmış toplasanız 10 dakika oynamış ve 10 tane taç toplamış benimle aynı ödülü alıyor. aynı ödülü alsa yine iyi adama clan sandığından çıkan son kart efsanevi kart ve bana aynı clan sandığından çıkan son kart destansı kart. Nerede Adalet ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   En iyi performansı göstermek en iyi ödülü alacağınız anlamına gelmiyor. Oyunun içerisinde şans faktörü çok önemli bir faktör. Şansınız iyiyse sıradan bir sandıktan dahi daha iyi ödül alabilirsiniz. Bu konuda söylenmek pek fayda etmez maalesef.

 3. Sanberk dedi ki:

  şimdi abi bana efsanevi sandık 60 sandık sonra. arena 6’dayım normalde ama zar zor 7’ye çıktım. şimdi bana cehennem ejderi, kıvılcım yada mezarlık çıkmasını istiyorum. ama tomruk ve madenci gibi kötü bir efsanevi çıkmasından korkuyorum. senin efsanevi kartlar sıralamana baktım. tomruk sana göre 1. ama şimdi ben efsanevi kartlı royale hayatıma sağlam bir efsaneviyle başlamak istiyorum. sence biraz risk alıp arena 6 damı açıyım yoksa işimi garantileyip 5’te mi açıyım?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bir şey fark etmez. Madenci şu an oyunun en önemli kartlarından birisi. Sen nasıl onun kötü bir kart olduğunu düşündün? Ben o kısmı tam olarak anlamadım. Mümkünse 6. arenada aç, mümkün değilse 5. arenada aç. Sandığı 6. arenada alıp 5. arenada da açabilirsin. Bir şey fark etmeyecektir.

   • Sanberk dedi ki:

    Yardım için teşekkür ederim abi. 6. Arena’da açıyım o zaman. Aslında madennci kötü değil ama ben yinede iş bitirici ve çok yönlü yeteneği olan efsoyu kastetmiştim. Cehennem ejderi gibi ama önerini uygulayacığım. Teşekkürler.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Cehennem Ejderhası çok hassas bir kart. Düşünüldüğü kadar güçlü değil. Fazlasıyla kolay bir biçimde engellenebilmekte. O seviyelerde daha işe yarar bir şeylere ihtiyacın olacaktır.

 4. Isimsiz dedi ki:

  Ban efso sandik ne zaman duser 890PGJRCQ

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Stats Royale şu an geçici olarak kullanım dışı olduğundan kontrol edemiyorum maalesef.

 5. Tuna dedi ki:

  8.Arena’da 3 tane Büyülü Sandık açtım(2’ye 2 geri dönünce 2 tane Bedava büyülü açtım,1 Büyülü savaştan çıktı)hiçbirinden efsanevi çıkmadı.

 6. Mustafa Kabak dedi ki:

  İnşallah şansınız yaver gider de yaparsınız:) Ben eğer bi kart daha gelirse dükkândan da bi tane alıp basmayı düşünüyorum ama basmasıyla birlikte 60000 altın biraz fazla gibi:)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok para ya gerçekten, oyuna para yatırmadan belirli bir seviyenin üstüne çıkmak resmen imkansız gibi bir şey.

 7. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bana da 3 taç sandığından arka arkaya efsanevi kart çıktı ilk önce oduncu sonra gece cadısı sonra yine oduncu çıktı 1 kart olsa oduncuyu 3 sv yapabilirim. Kullandığım bir kart değil ama 3 seviye efsanevi herkese nasip olmaz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   3. seviye Oduncu kartıyla çok rahat edersin ama doğru desteyi bulmak önemli tabi. Keşke benim Madenci 3. seviye olsa… Aşırı rahat ederdim resmen.

 8. Birisi dedi ki:

  Abi bana 2 bedava büyülü vardı açtım bişi çıkmadı. Savaş yaptım büyülü geldi ondanda bişi çıkmadı. Ama klan sandığından bitane efso geldi. Ardından tekrar savaş yaptım efsanevi sandık geldi. Hepside bir gün içinde oldu. Büyülüden bişey çıkmayıpta klan sandıüından nasıl çıkıyo anlamadım.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şans işte bu yani bana da 2 kez üst üstte klan sandığından efsanevi kart çıktı. Oransal olarak düşük olsa bile çıkma şansı var yani.

 9. İsminiVermekistemeyenizleyici dedi ki:

  Merhaba ClashRoyal 9. ARENA destansı Sandık Kaç Altındır

 10. Samet dedi ki:

  ben statsroyale.com dan bakıyorum ne zaman büyülü sandık geleceğini

 11. ZZZZ dedi ki:

  Bi sorum olacak 8. Seviyeden sonra mücadeleler oluyor onun tarihlerini biliyormusun

 12. SadeceBiri dedi ki:

  Yani Süper Büyülü ile efsanevi sandık rotasyonda ard arda,8 . Arena 9 Lvl deyim çok geç değil mi?

 13. SadeceBiri dedi ki:

  Ayrıca 850 galibiyetim var.204 Sandık sonra Efsanevi 2 sandık Sonra Da Süper Büyülü geliyor,peki neden bu kadar geç?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Efsanevi Sandık, sandık döngüsü içerisine yerleştirilmeden önce böyle bir durum söz konusu değildi. Bu sandık, sandık döngüsü içerisine yerleştirildikten sonra ise her 500 galibiyette 1 Süper Büyülü ve 1 Efsanevi Sandık garanti olduğu söylendi. Dolayısıyla siz ilk 500 galibiyeti saymazsanız şu an döngü açısından 350 galibiyet almış durumdasınız. Geç olan bir durum yok ortada.

  • Ahmet dedi ki:

   Sadece biri benim 1200 galibiyet 9lvlim ve 9.arenayim daha supr buyuluye 77 efsaneviye 122 sandik var.

 14. SadeceBiri dedi ki:

  Efaanevi sandık 500 taş teklifleri oluyor ya,500 taş karşılığında efsanevi sandık Dükkanda ne zaman ortaya çıkar bir bilgin var mı?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu değişken bir durum ama bu teklifler periyodik olarak ortaya çıkmaktadır. Net bir tarih söz konusu değildir.

   • Mert dedi ki:

    Orange Juice söylemişti Efaanevi Sandıklar dükana 7. Arenaya ulaşınca ve 3 haftada bir geliyormuş. Bende bir oyun hatasına kurban gittim 2 kere Efsanevi Sandık geldi dükkana. Alacakken oyun beni atıp durdu ve bu 2 kere oldu. Supercelle mesaj attım çok alakasız bir cevap verdi. Efsanevi kartları mücdelelerden alabilirsin falan dedi bende anlamadım.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Supercell’in ben bir destek e-postasına şu ana kadar doğru düzgün cevap verdiğini görmedim maalesef. Türkçe yazılan biletlerde sanırım sıkıntı var. İngilizce olarak ulaşmanı öneririm.

 15. caner dedi ki:

  Dostum bir şey soracağım benim 4 sandık gözümde dolu ama ben savaşmaya devam ediyorum örneğin sıralama da bana büyülü sandık düşecek ama ben bilmiyorum tabi o sandık gözlerinde yer olmadığı için yalan mı oluyor?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hayır, eğer bir sonraki sandık “büyülü sandık” ise sen o alanlardan birini boşaltıp, savaşa giriş savaş kazandığında o sandığı elde edersin. Bu oyunda sandıkların sırası değişmez.

 16. Uğur dedi ki:

  Ben biliyorum bu efsanevi sandık ne zaman geleceğini

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bunu neye istinaden söylediniz onu anlamadım?

   • TİTAN dedi ki:

    Kaan abi stats royale diye bir site var hangi sandığın ne zaman geleceğini söylüyor.denedik gercekten doğru.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Siteyi pek çok kişi biliyor ve kullanıyor zaten. Mücadelelerle elde edilen sandıkları görebilmek için iyi bir site ama burada sorulan dükkandan alınan efsanevi sandıklar. Onların ne zaman veya hangi aralıklarla dükkana ekleneceğini bilmiyorum. İkisini karıştırmamak lazım.

 17. Veysi dedi ki:

  Süpercell bana Efso sandık ver allah senden razı olsun lütfennnnnnnnnnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir