Clash Royale Lig Mücadelesi rehberi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

14 Cevaplar

 1. vedat dedi ki:

  Merhabalar Kaan bey bu deste sizce nasıl ,balon(6 seviye)mini pekka(8.seviye)valkür(9. seviye)cellat(6.seviye)oduncu/2.seviye)elelktro(2.seviye)ateş topu(8.seviye)felaket kulesi(8.seviye) şuan mücadeli 1 deyim teşekkür eder tavsiyelerinizi beklerim.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Nasıl bir tavsiye vermemi beklediğini maalesef anlamadım. Deste çok kötü değil tabi kullanım bedelini saymazsak. Onun dışında kartlar birbiriyle biraz uyumsuz. Tek uyumluluk Balon ile Oduncu arasında ama onu sürekli kullanabileceğin tarz bir deste değil çünkü kullanım bedeli aşırı yüksek.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bir soru daha soracağım.Geçen seferki pro deste mücadelesindeki destelerden bu mücadele için kullanışlı olanlar hangileri onları da deneyebilirim.Tekrar Teşekkürler…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Onlara arasından en iyisi Adrian Piedra’nın destesi. Sonra ise X-Bow Master’ın destesi. Bu ikisinden birisini tercih edebilirsin.

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ve bu golem destesi iş yapar mı bu mücadelede?
  Golem iksir toplayıcı gece cadısı oduncu haydut zehir tomruk mega dalkavuk.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Riskli bir deste çünkü savunma yapma potansiyelin çok düşük. Elinde eğer Elektro Büyücü varsa İksir Toplayıcısı ile onu değiştir. İksirin hızlı geldiği bölümüne kadar Golem’i kullanma, sonra kullanmaya başla. Bu şekilde sonuç alabilirsin.

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Baktığım o değil,pardon.Yani kraliyet Hayaleti hepsinde tehlike ise ve takipte kraliyet Hayaleti varsa nasıl bir tercih yapmalıyım diye sorabilirdim.Ama haklısınız golem olan desteler bakayım.Teşekkürler.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Onu kuleye yaklaştırmadan ortadan kaldırman gerek. Bunun için tekli ve biraz dayanıklı birlikleri kullanman lazım. Mesela Şövalye, Valkür, Buz Golemi, Kara Prens gibi.

 5. Mustafa Kabak dedi ki:

  Mesela bu desteler nasıl? Madenci şövalye elektro büyücü zehir goblinler buz ruhu felaket kulesi tomruk.
  Prens buz golemi mızraklı goblin goblin çetesi madenci zehir felaket kulesi tomruk.
  Ya da fantastik bir deste olarak,
  P.E.K.K.A mezarlık kara prens mega dalkavuk alev topu prens büyülü okçu çarpma.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk deste iyi ama Mega Şövalye kartına dikkat etmen gerek. İkinci desteyi bence es geçmelisin. Üçüncü deste işe yarar ama bana kalırsa Çarpma yerine Tomruk alırsan çok daha iyi olur. Turnuva standartlarındaki maçlarda Goblin Fıçısı büyük problem biliyorsun.

 6. Mustafa Kabak dedi ki:

  Abi hemen tüm desteler de kraliyet Hayaleti ve çoğunda mega şövalye var.Ama x yayı destesinde mesela buz golemi var o kraliyet hayaletini durdurabilecek güçte.Bende zaten Kraliyet Hayaleti olmadığı için desteler de hangisini tercih etmem gerektiğine karar veremedim.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   14 desteden 2 tanesinde Kraliyet Hayaleti var. Doğru baktığına emin misin? Buz Golemi tek başına bir çözüm değil. Sen zaten Golem kullanmayı seviyordun. Golem olan desteyi kullanman daha doğru olacaktır.

 7. Enes dedi ki:

  Yaaa kim bu siteyi yaptıysa helal olsun efsane bi site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir