Cehennem Ejderhası desteleri: 10+ mükemmel deste

Cehennem Ejderhası desteleri mi arıyorsun? Cehennem Ejderhası kartının yer aldığı en inanılmaz desteleri bulmak ister misin?

Cehennem Ejderhası kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Cehennem Ejderhası destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanarak arena yükselmeyi başarabilirsin.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni Cehennem Ejderhası desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Koç Binicisi ile Cehennem Ejderhası destesi

Barbar Varili

Cehennem Ejderhası Oduncu Zehir Koç Binicisi

Bu deste 3.1 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Kraliyet Domuzları ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.9 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

3. Cehennem Ejderhası ile Koç Binicisi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede dört tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

4. Koç Binicisi ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede dört tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

5. Madenci ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

6. Lav Tazısı ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

7. Mezarlık ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

8. Balon ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

9. Madenci ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

10. Balon ile Cehennem Ejderhası destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Bu deste 3.9 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

Cehennem Ejderhası Taktikleri

Cehennem Ejderhası kartı 6. Arena olan İnşaatçının Atölyesi Arenası ile elde edilebilir hale gelir. Kısa mesafeden saldırı gerçekleştiren bu hava birliği farklı hasar kademelerine sahiptir. Bu birlik zaman içerisinde hasar miktarını yükselterek rakipleri etkisiz hale getirebilir.

 • Bu birlik bir hedefe kitlendiği zaman hareketsiz kalır. Hareket etmeye başladığında ise hasar kademesi sıfırlanmaktadır.
 • Hasar potansiyeli neredeyse Felaket Kulesi ile aynı düzeydedir. Bu nedenle o karta iyi bir alternatiftir.
 • Hava saldırısı gerçekleştirmeyen her türlü birliği ortadan kaldırma becerisine sahiptir.
 • Yüksek cana sahip olan kartları kolayca etkisiz bırakabilme potansiyeli vardır.
 • Önünde bir tank kartı olduğu zaman son derece etkili olabilir.
 • Saldırı sıfırlayan Elektro Büyücü gibi kartlar tarafından kolayca etkisiz bırakılabilen bir karttır.
 • Hızlı kullanılan döngü kartlarıyla dikkati dağıtılabilen bu kart kuleler yardımıyla ortadan kaldırılabilir.

Cehennem Ejderhası Özellikleri

Deckshop.pro sitesinin sunmuş olduğu bilgiler ışığında Cehennem Ejderhası aşağıdaki özelliklere sahiptir. Bu kartı belirli bir destenin parçası haline getirmeden önce tüm bu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi durumda bu kart hiçbir işe yaramayacaktır.

 • Rakip için ciddi bir tehdittir.
 • Kule arkasından kullanılabilen ve iksir yatırımı yapılabilen bir karttır.
 • Hatalı iksir harcayan rakipleri cezalandıran bir karttır.
 • Kuleler için ciddi bir tehlikedir.
 • Hava birliğidir.
 • Menzilli saldırı birliğidir.
 • Seviyeden bağımsız olarak saldırı gerçekleştirir.
 • Hava birliklerine yüksek hasar verebilir.
 • Kara birliklerine yüksek hasar verebilir.

Cehennem Ejderhası Ekstra Bilgiler

Cehennem Ejderhası kartının oyundaki diğer kartlar gibi avantajları ve dezavantajları vardır. Bu kartı kullanmadan önce aşağıdaki bilgilerden yararlanmayı düşünebilirsin. Tüm bu bilgiler bu kartı çok daha iyi bir şekilde kullanmana yardımcı olacaktır.

 • Dev, Golem, Balon ve P.E.K.K.A. kartlarını kolayca durdurabilir.
 • Minyonlar, Silahşor, Minyon Sürüsü ve Mega Dalkavuk karşısında oldukça etkisizdir.
 • Dev, Golem, Mega Şövalye ve Çarpma ile son derece uyumludur.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir