Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi rehberi

Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi, etkinlikler kapsamında yayınlanmış olan kısa süreliğine oynanabilen bir mücadeledir. Bu etkinlik kapsamında alacağın galibiyetler sonrasında çeşitli ödüller kazanabilirsin. Etkinlik bir çekilişli mücadele etkinliği olacağından maçlarda kullanacağın desteyi önceden belirleyebilme fırsatına sahip olamayacaksın.

Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi aslında İskelet Fıçısı isimli yeni kartın tanıtıldığı bir etkinliktir. Çekilişli mücadele olduğundan sistemin sunacağı kartlar arasından 4 kart seçersin ve seçmediğin diğer 4 kartı rakibe devretmiş olursun. Aynı şey rakip için geçerli olduğundan onun seçmediği 4 kart senin kullanacağın destede yer alır. Bu etkinlikte sürekli galibiyet almayı istiyorsan bu rehberden yararlanmayı denemelisin.

Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi rehberi

Bu özel mücadeleyle ilgili biraz bilgi vermek gerekirse, Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi, İskelet Fıçısı isimli kartın oyuna eklenmesini sağlayan etkinlik olmuştur. Etkinlik toplamda 3 gün sürecektir. Dolayısıyla kısa sürede etkinliğe katılıp ödülleri toplamaya çalışmalısın.

Taktik 1: Ödülleri Gözden Geçirin

Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 1 galibiyet 50 adet İskeletler, 2 galibiyet 1 adet İskelet Ordusu, 3 galibiyet 1 adet Korumalar, 4 galibiyet 1 adet Bomba Kulesi, 5 galibiyet 1 adet Cadı, 6 galibiyet 10 adet Mezar Taşı, 7 galibiyet 1 adet Dev İskelet, 8 galibiyet 1 adet Balon ve 9 galibiyet 100 adet İskelet Fıçısı kazandırmaktır.

Ücretsiz giriş hakkından sonra mücadele tekrar girip girmemeye ödüllere göre karar vermelisin. Bununla birlikte hiç galibiyet alamama durumunda 350 Altın ve 5 adet sıradan kart, toplam 9 galibiyet alman durumunda ise 3000 Altın ve 140 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Oyun Kazandıracak Kart Seçin

Çekilişli mücadelelerde genel taktikler az çok bellidir. Öncelikle muhakkak ama muhakkak bir oyun kazandıracak kart seçmen gerekmektedir. Goblin Fıçısı, Domuz Binicisi, Dev, Mezarlık, Madenci, Koçbaşı, Golem, Lav Tazısı ve Mega Şövalye kartları oyun kazandıracak kartlardır. Bunlardan birisini seçmen durumunda işini kolaylaştırmış olursun.

Taktik 3: Karşı Seçime Dikkat Edin

Çekilişli mücadelelerde yapman gereken seçeceğin karta kolayca karşı koyabilecek bir kartı rakibe verip vermediğine dikkat etmektir. Örnek olarak söylemek gerekirse, oyun sana Minyon Sürüsü ile Alev Topu arasında bir tercih yapma imkanı sunmuşsa seçeceğin kart her zaman Alev Topu olmalıdır. Eğer Minyon Sürüsü seçersen rakip Alev Topu kartını kullanarak iksir avantajını ele geçirecektir.

Taktik 4: İşlevsiz Kartları Devredin

Bazen taktiklerin hepsini göz ardı etmek iyi bir fikir olabilir. Örneğin kullanım bedeli çok yüksek olan kartların hepsini rakibe devrederek hızlıca oyunu bitirmeye çalışabilirsin. Fakat bu biraz risklidir çünkü rakibin elindeki bu kartları zamanında etkisiz kılamaz veya zamanında oyunu bitirmeyi başaramazsan rakip sana kolayca üstünlük kuracaktır.

Taktik 5: Karşı Koyulması Zor Kartlar Seçin

Çekilişli mücadelelerin en iyi yanı rakibe bıraktığın kartlarda belirtmiş olduğum karşı seçim olayına dikkat etmektir. Oyun bazen birbirinden bağımsız kartları seçim olarak sana sunmaktadır. Bu durumda karşı konulması için belirli kartları gerektiren seçimler yapmalısın. Örnek vermek gerekirse Kıvılcım kartını durdurmanın en kolay yolu Çarpma, Elektro Büyücü veya sürü halindeki hava birlikleridir. Her rakip bunları seçmeye çalışmayacağından Kıvılcım seçerek galibiyete yakın taraf olabilirsin.

Taktik 6: Büyü Kartı Seçmeyi Unutmayın

Bu tür mücadelelerde büyü kartının önemi büyüktür. Her ne zaman fırsatın olursa büyü kartı seçmeye çalışmalısın. Alev Topu, Roket, Zehir ve Yıldırım dikkat etmen gereken büyü kartlarıdır. Bunlardan birini veya ikisini kullanacağın destede bulundurmaya çalışmak iyi bir fikir olabilir.

Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi için oluşturulmuş bu kapsamlı rehber oyunu kazanmaya yakın taraf olmanı sağlayabilir. Elindeki kartlara dikkat edip onları en iyi şekilde kullanmaya çalışırsan bu etkinlikte avantajlı taraf sen olabilirsin. Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi rehberine eklemek istediğin bir şeyler varsa bunları yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

14 Comments

 1. Emre
  • Kaan Karadeniz
 2. Mert
  • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 4. Dadash FHN
  • Kaan Karadeniz
 5. Mert
  • Kaan Karadeniz
 6. Furkan ÜNVER
  • Kaan Karadeniz
   • Furkan ÜNVER
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh