Cadılar Bayramı Çekilişli Mücadelesi rehberi

You may also like...

14 Responses

 1. Emre dedi ki:

  Bi deste söylüycem
  Prenses
  Domuz binici
  Carpma
  Tomruk
  Roket
  Sovalye
  Felaket kulesi
  İskelet orfusu
  Nasıl deste iyi mi oyuncu progilim 2QGYL028L bu hesaba da bi deste öner kaan abi lutfen

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste iyi değil çünkü hava birliklerine karşı muazzam dezavantajları var. Kim hava ağırlıklı deste kullanırsa ona karşı problem yaşayabilirsin. Elinde bulunan 8 seviyeli ender kartlarla bir deste oluşturmanı öneririm. En iyisi bu olacaktır. Sitede yer alan desteleri şimdilik kullanma, meta desteler yakında güncellenecek.

 2. Mert dedi ki:

  Merhaba Kaan abi. Galiba SuperCell’in kart verme algoritmasını çözdüm. Lütfen bu yorumu paylaş, ki herkes yararlansın. Sandıklardan, en son hangi kartı açtıysanız veya yükselttiyseniz o çıkıyor. Şöyle anlatayım:
  Yaklaşık 1 ay önce, sizin klana gelmiştim.Klan sandığını yeni açacaktım. Açmadan önce Korumalar kartını açtım ve yükselttim. Klan Sandığından 4 TANE KORUMALAR verdi. Nasıl oldu bu dedim . Her neyse, sonra yeni oluşturduğum hesapla (Ensar) sizin klana geldim. Klan Sandığını açtım. Açmadan önce öfke kartını açtım. Klan Sandığından 3 öfke verdi. Yaklaşık 4 saat sonra Büyülü açtım. Ondan da 2 tane öfke verdi. Ardından görevler kısmında ki Süper Büyülüyü açtım. Ondan da 18 (Evet, 18!) tane öfke verdi! Daha sonra Destansı sandık açtım. Açmadan önce bebek ejderimi 2 yaptım. Destansıdan da 8 tane bebek ejder verdi. Bu günde pazardan ücretsiz Prens aldım. Klan sandığından da 3 tane prens verdi.
  Supercell, en son hangi kartı yükselttiyseniz, o kartı kullanacağınızı sanıyor ve sandıktan o kartı daha da yükseltin diye sandıklardan o kartı veriyor.
  Peki bu açıktan nasıl yararlanılır?
  Mesela, benim gibi Golem destesi kullanıyorsunuz. Ve goleminiz şu an yükseltilebiliyor. Goleminizi ilk önce desteden çıkarın sonra da yükseltin. Daha sonra sandık açın. Tabii bu sandık, Taç, klan sandığı gibi yüksek bir sandık olması lazım. Gidip te gümüş açarsanız gelmez. Açtıktan sonra %90 ihtimalle o kart gelecek. Çünkü Supercell deste değistireceğenizi ve o kartı yükselteceğinizi sanıyor. Lütfen bu bilgiyi paylaş abi.

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ben açtım iskelet fıçısını ama o kadar kötü bir kart değil bence.Yeni yemleme elemanı olabilir belki.

 4. Dadash FHN dedi ki:

  Bence Iskelet Ficisi Okadarda Iyi Bir Kart Degil.Cok Kolay Durdura Biliyorsun.Alev Ruhlariyla Cok Kolay Durdurup Iksir Avantajini Ele Gecirmis Olursun.Ben Kesinlikle Iskelet Ficisini Secmedim.Sadece 1 Keresinde Rakip Bana Verdiyinde Kullandim.Sadece Dikkat Etmediyinde Kulenin Canini Azalta Bilir.Ve Cani Cok Az.Umarim Bu Kart Kulanima Sunuldugunda En Iyi Siradanlari Paylasirsin.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bir de o liste olayı vardı doğru… Şu sıradanlar listesini kısa sürede halletmem gerek. Herkes bekliyor anladığım kadarıyla.

 5. Mert dedi ki:

  İskelet fıçısı Golem, Lav tazısı gibi kartların bulunduğu destelerde çok iyi iş yapıyor. Mesela Golemi en arkadan bıraktınız. Golem nehre yaklaşınca İskelet Fıçısını arkaya DEĞİL öne bırakın. Bu sayede rakip savunma binası (Özellikle Felaket Kulesi) kullanırsa İskeletler kemikten bir kalkan yapmış olacaklar 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel taktikmiş gerçekten. Keşke deneme fırsatım olsaydı. Ben sanırım 5 veya 6 galibiyet alabildim bu mücadeleden.

 6. Furkan ÜNVER dedi ki:

  Sonunda adamakıllı bir mücadele 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir