Büyülü Okçu desteleri: En iyi 10 deste (Aralık 2018)

Büyülü Okçu desteleri mi arıyorsun? Büyülü Okçu kartının yer aldığı en destansı desteleri bulmak ister misin?

Büyülü Okçu kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Büyülü Okçu destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. P.E.K.K.A. ile Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Koçbaşı destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının ve saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

4. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyidir. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

5. Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğun unutmamalısın.

6. Madenci destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğunu unutmamalısın.

7. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının ve hava birliklerine yüksek hasar veren kartın olmadığını unutmamalısın.

8. Koçbaşı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

9. Koçbaşı ile Roket destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğunu unutmamalısın.

10. Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyidir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

Burada yer alan Büyülü Okçu desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

2 Responses

  1. ALİ*BEY dedi ki:

    abi 8. destede oduncu yerine cehennem alabilirmiyim oduncum 1 level cehennem 3levele 1 kaldı.mesela karşıdaki golemciyse cehennem daha çok iş yapar diye düşünüyorum.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Hayır, bu bambaşka bir deste oluşturmak demek. Beklediğin performansı alamazsın. Ama istersen deneyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir