Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi rehberi

CLASHwithSHANE @ YouTube

Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak Büyülü Okçu kartı dahil sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle kullanacağın desteyi oluştururken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait bir deste kullanamazsın. Oyunun sana sunduğu destelerden bir seçim yapmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsin. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 130 altın ve 2 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllere ek olarak 11.000 altın ve 550 kart kazanabilirsin.

Ödül Koşul
700 Altın + 10 Kart 0 Galibiyet
1.000 Altın 2 Galibiyet
20 Ender Kart 4 Galibiyet
3.000 Altın 6 Galibiyet
5 Destansı Kart 8 Galibiyet
10.000 Altın 10 Galibiyet
Büyülü Okçu 12 Galibiyet

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bunu her rehberde dile getiririm. Mücadeleyi ne kadar erken oynarsan senin için o kadar iyi olur. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını deneyeceği için kolay rakiplerle karşılaşabilirsin. Mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsan daha tecrübeli oyuncularla karşılaşacağından emin olabilirsin.

Taktik 3: Büyülü Okçu kartını seçin

Büyülü Okçu bir kara birliğidir. Fırlattığı ok tüm rakip birliklerin içinden geçer ve alan hasarı verir. Mesafesi standart menzilli birlik mesafesiyle eşdeğerdir. Bu kart Alev Topu, Zehir veya Yıldırım büyü kartlarıyla kolayca etkisiz hale getirilebilir.

Bu kartla ilk defa tanışacak olduğun için onu kullanmakta epey zorluk yaşayabilirsin. Henüz yeni bir kart olduğundan bu karta karşı savunma yapmak çok kolay değildir. Dolayısıyla önünde iki seçenek olacaktır; bu kartı rakibe bırakıp savunma yapmak veya bu kartı seçip rakibin savunma yapmasına engel olmak. Karar tamamen sana ait.

Taktik 4: Mücadelede avantajlı kartları seçin

Bu mücadelenin çekilişli mücadele olduğunu ve turnuva standartlarında oynandığını unutmamalısın. Bu nedenle karşına çıkan kart seçimlerinde önceliği bu koşullarda iyi iş çıkartabilecek şampiyonlara vermelisin. Fırsatını bulduğun anda aşağıdaki kartları seçmeye çalışmalısın.

Taktik 5: Rakibe verdiğin kartlara dikkat etmelisin

Çekilişli mücadelenin en güzel yanı rakibi çaresiz bırakmak adına ona işlevsel olmayan kartları verebilmektir. Tabi bazı durumlarda başına bela olabilecek çeşitli kartları rakibe teslim etmiş olabilirsin. İşte bunlara karşı son derece dikkatli olmalısın. Bu mücadelede sadece iyi kart seçmek değil aynı zamanda iyi kartları rakibe seçtirmemek önemlidir.

Taktik 6: Oyun kazandıran kart seçin

Kullanacağın destede oyun kazandıran kart yoksa bu mücadelede galibiyet alma konusunda çok büyük sıkıntı yaşayacağından emin olabilirsin. Tek yapman gereken kart seçim ekranında oyun kazandıracak kartları seçmeye çalışmaktır. Bu kartların neler olduğunu aşağıdan görebilirsin.

Taktik 7: İksir takasından avantajlı çıkmaya çalışın

Çekilişli mücadelelerin tüm esprisi iksir takaslarından avantajlı çıkacak bir deste oluşturmaktır. Dolayısıyla rakibe Goblin Çetesi vermişsen Tomruk almayı ihmal etmemelisin. Bu şekilde karşı saldırı kartlarına odaklanırsan iksir avantajını ele geçirmeyi başarabilirsin. Bu yüzden ortalama veya düşük hasar veren büyü kartlarını seçmeye çalışmalısın.

 

Taktik 8: Dengeli deste oluşturmayı denemelisin

Kazanmak güzel bir şeydir ama sırf kazanacağım diye olur olmadık kartları seçmeye çalışmamalısın. Oluşturmakta olduğun destede mutlaka bir adet tank, bir adet oyun kazandıracak kart, bir adet destek kartı, bir adet büyü kartı ve bir adet düşük kullanım bedeline sahip kart olduğundan emin olmalısın. Büyücü ve Yavru Ejderha gibi aynı görevi gören kartların ikisini birden seçmemelisin.

Taktik 9: Güvenli oynamaya çalışın

Çekilişli mücadelede meta diye bir kavram yoktur. Burada karşına çıkabilecek olan desteler tamamen sürpriz niteliğindedir. Rakibin elinde neler olduğunu tam olarak bilemezsin. Bu nedenle güvenli oynamaya çalışmalısın ve ilk hamleyi yapan değil yaptıran taraf olmalısın.

Bu önerileri değerlendirerek Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

7 Responses

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Abi zaten cellat gibi ama mücadelede yok etme görevi var yani cellat8 bile daha iyi yok edersin.Allahtan şu ana kadar karşıma çıkmadı hep ben çıkardım 3 savaş birden kastım

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Yeni kartın isabet puanı biraz arttırılsa tam bir efsanevi kart olur ama baya işlevli 1.seviyesi bile. Uzaktan atış yaptığı için binaları hızlıca ortadan kaldırması golem dev ve dev iskelet kartları için (ÖZELLİKLE GOLEM) çok rahatlatıcı bir görevi var. Efsanevi sıralamamda ilk üçte yer alır.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok garip bir kart yani ya yok edeceksin ya yok edeceksin. Cellat ile az uğraşıyordum şimdi bir de bu çıktı.

 3. Ali Talha dedi ki:

  Abi benim kupam 4100 ama bi türlü 4300 e çıkamıyorum #2V8GVUL08 Deste önerir misin?

 4. Mahmut dedi ki:

  Abi ben 3800 e çıktım ve düştüm kart seviyelerim iyi Düzeyde K hayaleti Haydut mega Yok geri kalan hepsi var oyun kodum #2CCRVC8V2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir