Büyük Mücadele desteleri: 10+ şahane deste

Büyük Mücadele desteleri mi arıyorsun? Maksimum galibiyet almanı sağlayacak en iyi Büyük Mücadele desteleri ile tanışmaya ne dersin?

Büyük Mücadele performansa göre ödüller kazanabileceğin sürekli var olan bir etkinliktir. Aradığın en iyi Büyük Mücadele destelerini aşağıda bulabilirsin. Desteleri kullanmadan önce onları denemeyi etmeyi unutmamalısın. Klasik Mücadele için deste arıyorsan Klasik Mücadele desteleri kısmına bakmalısın.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni Büyük Mücadele desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Herhangi bir eksiği yok.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Golem destesi

Yavru Ejderha Barbar Varili Golem

Korumalar Yıldırım Prens

Bu deste 4.1 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

3. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.75 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

4. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

5. Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

6. Koç Binicisi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede dört tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

7. Balon ile Madenci destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

8. Madenci ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

9. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

10. Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan Büyük Mücadele desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir