Ayna Savaşı Mücadelesi rehberi

Ayna Savaşı Mücadelesi, etkinlikler kapsamında yayınlanmış olan kısa süreli oyun modudur. Bu oyun modunda her iki oyuncu aynı desteyi kullanır ve her iki oyuncunun da başlangıç kartları aynıdır. Ayna kartının bulunduğu destelerde en iyi stratejiyi gerçekleştiren maçı kazanmayı başaracaktır.

Ayna Savaşı Mücadelesi etkinliklerinde oynamak son derece keyiflidir. Kendine has kuralları olan bu müsabakalar klasik mücadelelerden biraz farklıdır. Örneğin normalde kullanacağın desteyi kendin seçebilirsin ama bu oyun türünde desteleri sistem belirlemektedir. Bu etkinlikte sürekli galibiyet almayı istiyorsan bu rehberden yararlanmayı denemelisin.

Ayna Savaşı Mücadelesi rehberi

Tekrar hatırlatmam gerekirse bu oyun modu klasik maçlardan çok daha farklıdır. Normal maçlarda kullanacağın desteyi sen seçersin ancak burada sistem kullanılacak desteleri kendisi belirlemektedir. Ayrıca, mücadeleye girişte 100 Taş ödemen gerektiğini unutmamalısın. Bu nedenle, en azından minimum ödülü alabilmeye çalışmalısın.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirmelisin

Ayna Savaşı Mücadelesi biraz bonkör bir etkinliktir. 2 galibiyet alman durumunda 4000 altın, 4 galibiyet alman durumunda 10 adet ender kart, 6 galibiyet alman durumunda 5 adet Ayna kartı, 8 galibiyet alman durumunda 5 adet Ayna kartı, 10 galibiyet alman durumunda 100 adet ender kart ve 12 galibiyet alman durumunda 40.000 altın kazanabilirsin.

Bu etkinlikte toplamda kazanabileceğin ödül miktarı 55.000 altın, 550 sıradan kart, 110 ender kart ve 10 Ayna kartı şeklindedir. Herhangi bir galibiyet alamadan etkinliği tamamlaman durumunda ise 700 altın ve 10 sıradan kart kazanabilirsin. 100 Taş ödeyip mücadeleye girmeden önce tüm bu detayları göz önünde bulundurman yararına olacaktır.

İpucu 2: Kart rotasyonuna dikkat edin

Bu mücadele kapsamında rakibinin seninle aynı kartları kullanacağını unutmamalısın. Kart rotasyonunda tek farklılık elinde bulunan özel kart yani Ayna kartı olacaktır. Hangi kartı kopyalamak istediğine kendin karar vererek stratejini farklılaştırma yoluna gitmek zorundasın. Bunun için kart rotasyonunu sıkı sıkı takip etmeye çalışmalısın.

İpucu 3: Bazı kartlara aşırı dikkat etmelisin

Mücadele kapsamında rakiple aynı kartları kullanacak olman büyük bir avantajdır. Eğer kartları doğru hatırlarsan hamle zamanını en iyi şekilde ayarlayıp maçları kazanabilirsin. Örneğin, elinde Goblin Fıçısı ve Tomruk kartı varsa, rakip Tomruk kartını boşa kullanmışsa hemen Goblin Fıçısı kullanıp onu cezalandırabilirsin. Karşı saldırı kartlarına aşırı dikkat etmelisin çünkü aynı taktiği rakip sana uygulayabilecektir.

İpucu 4: Ayna kartını en iyi şekilde kullanmalısın

Deste rotasyonunu değiştirebilmek istiyorsan elbette Ayna kartından faydalanmayı denemelisin. Ancak bu kartı en iyi şekilde kullanmak istiyorsan en avantajlı durumu kollamak durumundasın. Elinde yer alan kartlardan en idealini kopyalayarak savaş alanında tüm şartları değiştirmeyi başarabilirsin.

İpucu 5: Kartları doğru konuşlandırmalısın

Bu mücadele kapsamında en önemli şey kartları konuşlandırma biçimidir. Eğer bu konuda hata yaparsan oyunu kaybeden taraftar olursun. Örneğin, tek bir koridordan göndermiş olduğun 2 farklı kart varsa peşlerine bir kart daha göndermeden önce elindeki kartları kontrol etmelisiniz. Rakipte Mega Şövalye varsa, rakibin tüm hamlelerini tek bir hamleyle bertaraf edip başarılı bir biçimde karşı saldırıya geçebilecektir.

İpucu 6: İlk hamleyi rakibe bırakabilirsin

Rakip ile aynı desteyi kullanacak olman aynı zaaflara sahip olacağın anlamına gelmektedir. Bu nedenle ilk hamleyi rakibe bırakıp onun hamlelerine karşı hamleler yapmayı deneyebilirsin. Böylece kullanılacak destesinin zaaflarını en aza indirgemiş olursun ve buna ek olarak gereksiz iksir kullanımından kaçınmayı başarabilirsin.

Ayna Savaşı Mücadelesi için oluşturulmuş bu kapsamlı rehber oyunu kazanmaya yakın taraf olmanı sağlayacaktır. Elindeki kartlara dikkat edip onları en iyi şekilde kullanmaya çalışırsan bu oyun modunda avantajlı taraf sen olabilirsin. Ayna Savaşı Mücadelesi rehberine eklemek istediğin bir şeyler varsa bunları yorum yaparak bana ulaştırabilirsin.

27 Comments

 1. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 2. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 4. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 5. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 6. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 7. Furkan ÜNVER
  • Kaan Karadeniz
   • Furkan ÜNVER
    • Furkan ÜNVER
    • Kaan Karadeniz
 8. klanından atılan oyunabisi eren
  • Kaan Karadeniz
   • Kalanından atılan oyunabisieren
    • Kaan Karadeniz
   • Mert
 9. Tuna
  • Kaan Karadeniz
   • Mert
 10. Mert
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh