Artışlı Mücadele taktikleri

Artışlı Mücadele etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 9 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde başarılı olmak kolay değildir ama belirli yöntemleri deneyerek bu başarıya ulaşabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Artışlı Mücadele etkinliğinde nasıl 9 galibiyet alabilirim?

Artışlı Mücadele etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin. Özellikle en doğru desteleri kullanabilmek bu tür etkinliklerde son derece önemlidir.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Artışlı Mücadele etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 3 galibiyet 1500 altın, 5 galibiyet 20 ender kart, 7 galibiyet 3 destansı kart ve 9 galibiyet 10.000 altın kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 700 altın ve 10 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 6000 altın ve 275 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bu mücadeleye ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını denediği için işiniz daha kolay olacaktır. Eğer mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsanız daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir.

Taktik 3: Pahalı desteler daha çok işe yarar

Artışlı Mücadele etkinliğinde ilk başta her şey standart kurallara göre işler. Bir dakika sonra ise iksir kazanımı iki katına çıkar. Bir dakika daha sonra ise iksir kazanımı üç katına çıkar. Oyunun geri kalanını üç katı iksir kazanarak oynamış olursun. İlk bir dakikanın ardından çok fazla iksire sahip olacaksın. Bu nedenle daha pahalı desteler kullanıp rakibi baskı altında tutmak çok daha iyi olacaktır.

Taktik 4: İkinci kuleyi almaya çalışın

Üç katı iksir kazanmaya başladığınız zaman kuleleri savunmak gerçekten çok zor olacaktır. Sürekli döngü halinde olacak olan desteler bir zaman sonra fazlasıyla bunaltıcı olacaktır. Bu etkinlikte en iyi savunma saldırı olacağından her zaman ikinci kuleyi almaya çalışmalısın. Savunmayı değil saldırmayı düşünmek en büyük önceliğin olmalıdır.

Taktik 5: Belirli kartları mutlaka kullanmalısın

Artışlı Mücadele kapsamında bazı kartlar diğerlerine göre çok daha fazla işe yaramaktadır. Öncelikle her ne olursa olsun kullanacağın destede Elektro Büyücü kartı mutlaka yer almalıdır. Bunun dışında P.E.K.K.A. ve Mega Şövalye kartlarından birisini veya ikisini kullanmaya çalışmalısın. Bu etkinlikte kullanılacak olan desteler çoğunlukla bu iki kartı içerecek olduğundan Cehennem Ejderhası, Felaket Kulesi veya Minyon Sürüsü kartlarını kullanmayı düşünebilirsin.

Taktik 6: İşe yaramayacak kartları kullanmamalısın

Artışlı Mücadele kendine özgü dinamiklere sahip bir etkinliktir. Bu etkinliği kullanırken belirli kartlardan yararlanmak önemli olsa bile hangi kartlardan uzak durulması gerektiğini de bilmeniz gerekmektedir. Tomruk, Bomba Kulesi, Tesla ve İksir Toplayıcı bu etkinlikte pek bir işe yaramazlar. Bu kartları kullanmana pek gerek yoktur.

Artışlı Mücadele kapsamında hangi desteleri kullanmalıyım?

Artışlı Mücadele kapsamında aşağıdaki desteler işini görecektir. Bu desteleri kullanmak seni galibiyete yaklaştırır ama kesin galibiyet almana yardımcı olmaz. Bu nedenle fazlasıyla dikkatli olmalı, desteleri en iyi şekilde kullanmaya özen göstermelisin. En iyi desteyi kullansan bile doğru oynamazsan kaybeden taraf olursun.

 1. 4.1 İksirU. Makine + K. Hayaleti + G. Kulübesi + Golem + M. Dalkavuk + G. Cadısı + Zehir + Çarpma destesi
 2. 3.5 İksirYarasalar + K. Hayaleti + C. Ejderhası + M. Şövalye + Madenci + Zehir + İ. Fıçısı + Çarpma destesi
 3. 3.4 İksirK. Hayaleti + B. Ruhu + Madenci + Minyonlar + P.E.K.K.A. + Zehir + E. Büyücü + Çarpma destesi
 4. 3.8 İksirBalon + A. Topu + B. Golemi + M. Dalkavuk + Madenci + P.E.K.K.A. + E. Büyücü + Çarpma destesi
 5. 3.8 İksirOklar + Goblin Fıçısı + Dev + M. Sürüsü + M. Dalkavuk + İ. Ordusu + Kıvılcım + Çarpma destesi
 6. 3.9 İksirYarasalar + Goblinler + M. Şövalye + Madenci + P.E.K.K.A. + Zehir + E. Büyücü + Çarpma destesi
 7. 4.1 İksirHaydut + G. Cadısı + Y. Ejderha + D. Goblini + Yıldırım + P.E.K.K.A. + Koçbaşı + Çarpma destesi

Bu desteleri kullanarak Artışlı Mücadele etkinliğinden 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Tekrar hatırlatmam gerekirse bu oyunda asıl önemli olanın rakibin üstüne durdurulması güç bir kombinasyonla gidip onu çaresiz bırakmaktır. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

20 Comments

 1. SlayeR
  • Kaan Karadeniz
 2. Mustafa
 3. Doğukan
  • Kaan Karadeniz
 4. ErhanTR
  • Kaan Karadeniz
 5. KralEymen42
  • Kaan Karadeniz
 6. Ardıl
  • Kaan Karadeniz
 7. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 8. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 9. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 10. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh