Arena Mücadelesi 4/4 rehberi

Arena Mücadelesi 4/4 mücadelesinde 9 galibiyet almaya ne dersin? En iyi taktikleri uygulayarak galibiyet almaya hazır mısın?

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Arena Mücadelesi 4/4

Arena Mücadelesi 4/4 etkinliği üç aşamalı bir etkinliktir. Etkilik kapsamında üç farklı aşama yer alır. Kademeleri olarak ilerleyecek olduğun etkinlikte bir sonraki aşamaya geçiş için önceki aşamayı başarılı bir biçimde tamamlaman gerekir.

Bu etkinlikte kart tercihleri yaparken ilgili arenada bulunan kartları tercih etmelisin. İşe yarar desteler bulmak istiyorsan aşağıdaki önerilerimi gözden geçirebilirsin. Bu önerilerden faydalanarak maçları kazanmayı başarabilirsin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Arena 4/4 Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Eğer herhangi bir maç kazanamazsan ödül alamazsın. Maksimum galibiyet alırsan 5900 altın, 1 Altın Sandık, 1 Gümüş Sandık, 5 Ender Kart, 2 Destansı Kartı ve 10 Taş kazanabilirsin.

Ödül Koşul
1 Galibiyet – 10. Arena x500 Altın
2 Galibiyet – 10. Arena x5 Ender Kart
3 Galibiyet – 10. Arena x1 Destansı Kart
1 Galibiyet – 11. Arena x1 Gümüş Sandık
2 Galibiyet – 11. Arena x400 Altın
3 Galibiyet – 11. Arena x10 Taş
1 Galibiyet – 12. Arena x1 Destansı Kart
2 Galibiyet – 12. Arena x1 Altın Sandık
3 Galibiyet – 12. Arena x5000 Altın

İpucu 2: Erkenden oynayın

Çekilişli mücadelelerin ruhu budur. Mücadeleye ne kadar erken başlarsan iyi oyuncularla karşılaşma şansın bir o kadar az olur. Kolay rakiplerle karşılaşmak istiyorsan bu önerimi dikkate almalısın. Mücadeleye katılma süreni uzatırsan karşına tecrübeli oyuncuların geleceğinden emin olabilirsin.

İpucu 3: 10. Arena desteleri

Mücadelenin ilk kısmını oluşturan 10. Arena için aşağıdaki üç desteyi tercih edebilirsin. Bu desteler mevcut kartlarla oluşturulabilecek en iyi seçenekleri kapsamaktadır. Bu destelerle oynamakta zorlanırsan daha farklı tercihler yapabilirsin.

İpucu 4: 11. Arena desteleri

Mücadelenin ikinci kısmını oluşturan 11. Arena için aşağıdaki üç desteden birisini tercih etmeni öneririm. Bu desteler oyun kazanma konusunda sana yardımcı olacaktır. Mücadelenin bu kısmı bir önceki aşamaya göre çok daha zorlu olduğundan dikkatli oynamalısın.

İpucu 5: 12. Arena desteleri

Mücadelenin üçüncü kısmını oluşturan 12. Arena için aşağıdaki üç desteyi kullanabilirsin. Bu arenadan itibaren oyundaki tüm kartları kullanabileceğini unutmamalısın. Mücadelenin bu kısmını başarılı bir şekilde tamamlarsan tüm ödülleri toplamış olursun.

Bu önerileri değerlendirerek Arena Mücadelesi 4/4 etkinliğinden hızlı bir biçimde 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

2 Responses

  1. Mustafa Kabak dedi ki:

    Abi benim 100 civarı taşım var bu taşla ne yapmamı önerirsin? Bazen altına hücumda filan güçlendirici lerden mi alsam yoksa büyük mücadele mi? Büyük mücadeleyi önerirsen nasıl desteler kullanabileceğimi de söylersen çok iyi olur abi kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir