Arena Mücadelesi 2/4 rehberi

Arena Mücadelesi 2/4 mücadelesinde 9 galibiyet almaya ne dersin? En iyi taktikleri uygulayarak galibiyet almaya hazır mısın?

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Arena Mücadelesi 2/4

Arena Mücadelesi 2/4 etkinliği üç aşamalı bir etkinliktir. Etkilik kapsamında üç farklı aşama yer alır. Kademeleri olarak ilerleyecek olduğun etkinlikte bir sonraki aşamaya geçiş için önceki aşamayı başarılı bir biçimde tamamlaman gerekir.

Bu etkinlikte kart tercihleri yaparken ilgili arenada bulunan kartları tercih etmelisin. İşe yarar desteler bulmak istiyorsan aşağıdaki önerilerimi gözden geçirebilirsin. Bu önerilerden faydalanarak maçları kazanmayı başarabilirsin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Arena 2/4 Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Eğer herhangi bir maç kazanamazsan ödül alamazsın. Maksimum galibiyet alırsan 600 altın, 1 Gümüş Sandık, 1 Altın Sandık, 1 Yıldırım Sandık, 5 Ender Kart, 1 Destansı Kartı ve 10 Taş kazanabilirsin.

Ödül Koşul
1 Galibiyet – 4. Arena x300 Altın
2 Galibiyet – 4. Arena x1 Gümüş Sandık
3 Galibiyet – 4. Arena x1 Destansı Kart
1 Galibiyet – 5. Arena x1 Altın Sandık
2 Galibiyet – 5. Arena x200 Altın
3 Galibiyet – 5. Arena x10 Taş
1 Galibiyet – 6. Arena x5 Ender Kart
2 Galibiyet – 6. Arena x100 Altın
3 Galibiyet – 6. Arena x1 Yıldırım Sandık

İpucu 2: Erkenden oynayın

Çekilişli mücadelelerin ruhu budur. Mücadeleye ne kadar erken başlarsan iyi oyuncularla karşılaşma şansın bir o kadar az olur. Kolay rakiplerle karşılaşmak istiyorsan bu önerimi dikkate almalısın. Mücadeleye katılma süreni uzatırsan karşına tecrübeli oyuncuların geleceğinden emin olabilirsin.

İpucu 3: 4. Arena desteleri

Mücadelenin ilk kısmını oluşturan 4. Arena için aşağıdaki üç desteden birisini tercih etmeni öneririm. Bu desteler maç kazanma konusunda sana yardımcı olacaktır. Önceki etkinliğe göre bu etkinlikte mücadelelerin çok daha zorlu geçeceğini unutmamalısın.

İpucu 4: 5. Arena desteleri

Mücadelenin ikinci kısmını oluşturan 5. Arena için aşağıdaki üç desteden birisini tercih etmeni öneririm. Bu desteler oldukça kullanışlıdır. Mücadelenin bu kısmı bir önceki aşamaya göre çok daha zorlu geçecektir.

       

       

       

İpucu 5: 6. Arena desteleri

Mücadelenin üçüncü kısmını oluşturan 3. Arena için aşağıdaki üç desteden birini seçmeni öneririm. Bu desteler maç kazanman konusunda işini kolaylaştırır. Mücadelenin bu kısmını başarılı bir şekilde tamamlarsan tüm ödülleri toplamış olursun.

Bu önerileri değerlendirerek Arena Mücadelesi 2/4 etkinliğinden hızlı bir biçimde 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

2 Comments

    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh