Arena Mücadelesi 1/4 rehberi

Arena Mücadelesi 1/4 mücadelesinde 9 galibiyet almaya ne dersin? En iyi taktikleri uygulayarak galibiyet almaya hazır mısın?

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Arena Mücadelesi 1/4

Arena Mücadelesi 1/4 etkinliği tek aşamalı bir etkinliktir. Etkiliğin ilk kısmında üç farklı aşama yer alır. Kademeleri olarak ilerleyecek olduğun etkinlikte bir sonraki aşamaya geçiş için önceki aşamayı başarılı bir biçimde tamamlaman gerekir.

Bu etkinlikte kart tercihleri yaparken ilgili arenada bulunan kartları tercih etmelisin. İşe yarar desteler bulmak istiyorsan aşağıdaki önerilerimi gözden geçirebilirsin. Bu önerilerden faydalanarak maçları kazanmayı başarabilirsin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Arena 1/4 Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Eğer herhangi bir maç kazanamazsan ödül alamazsın. Maksimum galibiyet alırsan 1.000 altın, 2 Gümüş Sandık, 1 Altın Sandık, 5 Ender Kart ve 10 Taş kazanabilirsin.

Ödül Koşul
1 Galibiyet – 1. Arena x100 Altın
2 Galibiyet – 1. Arena x1 Gümüş Sandık
3 Galibiyet – 1. Arena x200 Altın
1 Galibiyet – 2. Arena x5 Ender Kart
2 Galibiyet – 2. Arena x200 Altın
3 Galibiyet – 2. Arena x1 Altın Sandık
1 Galibiyet – 3. Arena x1 Gümüş Sandık
2 Galibiyet – 3. Arena x500 Altın
3 Galibiyet – 3. Arena x10 Taş

İpucu 2: Erkenden oynayın

Çekilişli mücadelelerin ruhu budur. Mücadeleye ne kadar erken başlarsan iyi oyuncularla karşılaşma şansın bir o kadar az olur. Kolay rakiplerle karşılaşmak istiyorsan bu önerimi dikkate almalısın. Mücadeleye katılma süreni uzatırsan karşına tecrübeli oyuncuların geleceğinden emin olabilirsin.

İpucu 3: 1. Arena desteleri

Mücadelenin ilk kısmını oluşturan 1. Arena için aşağıdaki üç desteden birisini tercih etmeni öneririm. Bu desteler maç kazanmanı oldukça kolaylaştırır. Mücadelenin bu kısmı genel olarak kolay olduğu için kendine doğru gelen desteleri de kullanabilirsin.

İpucu 4: 2. Arena desteleri

Mücadelenin ikinci kısmını oluşturan 2. Arena için aşağıdaki üç desteden birisini tercih etmeni öneririm. Bu desteler maç kazanmana yardımcı olacaktır. Mücadelenin bu kısmında biraz zorlanabileceğini unutmamalısın.

İpucu 5: 3. Arena desteleri

Mücadelenin üçüncü kısmını oluşturan 3. Arena için aşağıdaki üç desteden birini seçmeni öneririm. Bu desteler maç kazanman konusunda işini kolaylaştırır. Mücadelenin bu kısmını başarılı bir şekilde tamamlarsan tüm ödülleri toplamış olursun.

Bu önerileri değerlendirerek Arena Mücadelesi 1/4 etkinliğinden hızlı bir biçimde 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

6 Comments

  1. Güney
    • Kaan Karadeniz
  2. Mustafa Kabak
    • Kaan Karadeniz
  3. utku
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh